Krzysztof Jackowski przeraził fanów. Mówi o swojej śmierci

Krzysztof Jackowski przeraził fanów. Mówi o swojej śmierci Źródło: screen/youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych, polskich jasnowidzów. Jego zdolności paranormalne doceniane są przez wiele organizacji oraz ludzi, którzy w jego słowach dotyczących przyszłości pokładają nadzieje. Niedawno jasnowidz postanowił podzielić się z fanami wizją swojej śmierci, co znacząco ich poruszyło.

Krzysztof Jackowski prowadzi oficjalnie swoją działalność gospodarczą zarejestrowaną jako "usługi paranormalne" oraz prowadzi kursy jasnowidzenia. Jest jednym z najbardziej znanych i popularnych, polskich jasnowidzów, a jego profile na portalach społecznościowych śledzą dziesiątki ludzi. Jednak przemyślenia, którymi ostatnio podzielił się jasnowidz były przerażające. Fani są w szoku, bo Jackowski zaczął opowiadać o swojej śmierci.

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski jest bardzo cenionym jasnowidzem, który zdobył w naszym kraju dużą popularność oraz zaufanie. Nagrany został o nim film dokumentalny pt. "Jasnowidz", często współpracuje z prokuraturą przy rozwiązywaniu tajemniczych spraw oraz zaginięć. Proszony jest o poszukiwanie zaginionych krewnych również przez osoby prywatne. Był gościem wielu polskich uczelni, a w grudniu został Członkiem Honorowym Niezależnego Zrzeszenia Studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ostatnio postanowił podzielić się ze światem swoją opinią na temat własnej śmierci, co wywołało lawinę komentarzy od przerażonych fanów.

Krzysztof Jackowski o śmierci

Jasnowidz zdecydował się porozmawiać z "Super Expressem" o sprawie bardzo poważnej i kontrowersyjnej - o swojej śmierci oraz o ogólnym pojęciu odejścia z tego świata. - Jestem już niemłodym człowiekiem i fizycznie, psychicznie obawiam się śmierci, no bo moje życie to już jest konkretny etap zbliżania się do tej śmierci. Często o niej myślę - rozpoczął Jackowski. Natomiast to, czym się na co dzień zajmuje i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem - że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje - dodał po chwili. Jak widać jest świadomy swojej śmierci, choć nie zna jeszcze dokładnej daty ani tego, w jaki sposób się to stanie. Jest jednak przekonany, że nawet gdy umrze, jego dusza nie przestanie istnieć. Jego wypowiedź wywołała przerażenie wśród jego fanów. - Duchy to bujda, a człowiek umiera i to koniec - pisze jeden z internautów. - Ja tam Panu wierzę i jestem w szoku. Nigdy nie wierzyłam w nieśmiertelność duszy, ale może Pan mieć rację - przyznaje inna. - Oby to nie była prawda! Nie chcę żeby moja dusza żyła po mojej śmierci! - napisał ktoś inny, wyraźnie przerażony. W ciągu kilku minut pod materiałem pojawiła się burza komentarzy, gdzie sceptycy zaczęli przegadywać się z osobami wierzącymi jasnowidzowi. A Wy? Co o tym sądzicie?
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Lech Wałęsa opublikował zdjęcie swojej żony. Prawica chce go zlinczować
  2. HIT! Magda Gessler tańczy, a internauci tarzają się ze śmiechu
  3. Kaczyńską poniosło! Internauci są na nią wściekli
 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News