Polska scena polityczna zatrzęsie się w posadach. Jackowski ujawnia, co wydarzy się za 3 miesiące

Polska scena polityczna zatrzęsie się w posadach. Jackowski ujawnia, co wydarzy się za 3 miesiące Źródło: YouTube/Fakt24

Krzysztof Jackowski po raz kolejnym nawiązał do przyszłości w polskiej polityce. Znany z wieszczenia politycznych scenariuszy jasnowidz, ocenił co przyniosą Polsce majowe wybory do Parlamentu Europejskiego. Jego wypowiedź dla wielu może być szokująca.

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, wielu lat zajmuje się przewidywaniem przyszłości. Polityka jest jedną z dziedzin, w której chętnie zabiera głos. W ostatnim filmie, udostępnionym przez Jackowskiego w serwisie YouTube, dowiadujemy się o bardzo interesującym scenariuszu zdarzeń. Wszystko oparł o przeczucia wokół przyszłych, majowych wyborów do europarlamentu.

Krzysztof Jackowski o wyborach do PE. "Kaczyński będzie czuł się jak triumfator"

Jackowski odniósł się do zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego. Jasnowidz przyznał, że przyniosą one istotne przetasowania na europejskiej scenie politycznej. Wspomniał o wejściu do PE nowych sił, nastawionych eurosceptycznie, na wzór inicjatywy Janusza Korwin-Mikkego z 2014 roku. Taki rozwój spraw wpłynie też jego zdaniem na nastroje polskiego wyborcy.

- Kaczyński poczuje się jak triumfator, jak ktoś kto wygrał. Ciekawie kojarzą mi się wybory do PE, ponieważ mocno się zmieni jeśli chodzi o siły. Przyjdzie nowe do Unii Europejskie, niekoniecznie oczekiwane przez UE - powiedział Krzysztof Jackowski.

Mężczyzna nie mógł w tym miejscu nie odnieść się do połączonego frontu polskiej opozycji. Koalicja Europejska, idąca do wyborów jako główny oponent Prawa i Sprawiedliwości, zdaniem Jackowskiego nie odniesie sukcesu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Koalicja Europejska (opozycyjna w Polsce) odniesie znacznie mniejszy sukces. Będzie się mówiło o jej fiasku. Rozerwie się, być może na dwie koalicje. Rozedrze się - może nawet na krótko przed wyborami - mówił Jackowski przepowiadając swoją wizję na czerwiec tego roku.

Jackowski odniósł się też do areny międzynarodowej. Przewiduje na wiosnę kontynuację zamieszek we Francji, wzrost napięcia w związku z kryzysem na Bliskim Wschodzie (relacje z Iranem, wojna domowa w Syrii).

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  2. Barbara Kurdej-Szatan w STANIKU! Pokazała się w BARDZO odważnym wydaniu
  3. Mało kto o tym wiedział. Tak pracowała Justyna Żyła zanim została celebrytką
  4. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci
  5. Rodzinna tragedia króla disco polo. Płakał jak dziecko, gdy zadzwonili z koszmarnymi informacjami

źródło: Krzysztof Jackowski

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News