Wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Przykre informacje o Kaczyńskim

Wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Przykre informacje o Kaczyńskim Źródło: Fot. YouTube/Fakt24

Krzysztof Jackowski, jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów, skomentował stan zdrowia prezesa PiS. Jego zdaniem Jarosław Kaczyński jeszcze w tej kadencji Sejmu "zaniknie" w polityce. Co oznaczają jego słowa? Jego wizja już się spełnia na naszych oczach.

Krzysztof Jackowski komentuje wiele spraw także społecznych i politycznych. Ostatnio wypowiedział się w sprawie stanu zdrowia prezesa PiS. Jego zdaniem sytuacja Kaczyńskiego jest znacznie poważniejsza, niż mówią o tym politycy partii rządzącej.

Krzysztof Jackowski o Kaczyńskim. Smutne informacje

Jasnowidz wyraźnie podkreśla, że nie opowiada się po żadnej ze stron politycznych. Zaznacza także, że nikomu nie życzy źle, ani śmierci, ani chorób. Sam - jak dodaje - cierpi na chorobę serca i rozumie, co to znaczy. Ma jednak silne przeczucia na temat tego, co stanie się w najbliższej przyszłości z prezesem PiS. Po raz pierwszy o problemach zdrowotnych Jarosława Kaczyńskiego zaczęto mówić jeszcze na jesieni ubiegłego roku. Wówczas w mediach dyskutowano m.in. sprawę rekonstrukcji rządu i spekulowano, czy obejmie on fotel premiera. Ponownie sprawa wróciła w maju, kiedy Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. Niedawno zakończył hospitalizację już po operacji kolana. Krzysztof Jackowski pomimo to twierdzi, że stan zdrowia prezesa nie jest najlepszy i jego zdaniem nie musi chodzić tylko o kolano. - Ja mam odczucie, że pan Kaczyński właśnie z tych powodów, które się teraz dzieją, z polityki zaniknie - mówi jasnowidz. - Chociaż nie życzę panu Kaczyńskiemu nic złego, to nadal się tego trzymam, że w tej kadencji jeszcze pan Kaczyński z pewnych względów z polityki zaniknie - dodaje.

Co to znaczy, że Kaczyński "zaniknie"?

Jasnowidz wyjaśnia, że z jego wizji nie wynika ani śmierć prezesa, ani jego definitywna polityczna emerytura. Z tego powodu używa specyficznego słowa "zaniknie". Jego zdaniem Kaczyński z powodów problemów zdrowotnych będzie musiał albo całkowicie zrezygnować z politycznego zaangażowania, albo przynajmniej je mocno ograniczyć. Jak podkreśla Krzysztof Jackowski, ma to się wydarzyć jeszcze w tej kadencji parlamentu. Równocześnie zaznacza jednak, że innej jego wizji na temat żałoby w Sejmie nie należy jednoznacznie łączyć ze sprawą stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Podtrzymuje obie te tezy (i o żałobie, i o wycofaniu się szefa PiS z czynnej polityki), jednak nie stwierdza z pewnością, że mają być one powiązane. Faktycznie, chociaż Jarosław Kaczyński opuścił już Wojskowy Instytut Medyczny, wciąż nie jest w pełni sił i nadal musi przechodzić rehabilitację. Znacznie mniej kontaktuje się ze swoimi podwładnymi i można spodziewać się, że ta deeskalacja zaangażowania politycznego będzie postępowała. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Burza wokół Kaczyńskiej! "Nie dba o nienarodzone dziecko, ŚWIADOMIE JE NARAŻA"
  2. PiS po cichu wprowadza zmiany! Nikomu się to nie spodoba
  3. Wojna na prawicy! Cejrowski: Kaczyński jest wrogiem Polski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News