Jackowski wskazał winnych tragedii w Darłowie! Wstrząsające

Jackowski wskazał winnych tragedii w Darłowie! Wstrząsające

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem z którym współpracują nawet służby mundurowe. Mężczyzna odniósł się także do ostatniej tragedii w Darłówku, która wstrząsnęła Polską. To, co powiedział szokuje. 

Tragedią w miejscowości nad morzem Darłowo, w ostatnich dniach żyła cała Polska. Trójka nastoletnich dzieci została tam porwana przez morskie fale, żadnemu z nich niestety nie udało się przeżyć. Obecnie śledztwo w tej sprawie prowadzi już prokuratura, wpłynęło również zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez ratowników. Głos w tej kontrowersyjnej sprawie zabrał również najbardziej znany polski jasnowidz - Krzysztof Jackowski, który znany jest ze swoich trafnych przepowiedni oraz z tego, że często współpracuje z policją oraz prokuraturą. To co powiedział mężczyzna szokuje.

Darłówko miejscem tragedii

Do tragedii doszło 14. sierpnia, kiedy to trójka nastoletnich dzieci z województwa wielkopolskiego porwana została przez morskie fale. Opiekująca się nimi matka na moment spuściła ich z oczu, by zająć się swoim najmłodszym potomkiem. Pierwszy z trójki rodzeństwa, 13-letni Kamil wyłowiony został jeszcze tego samego dnia, niestety nie udało się go uratować. Pozostałą dwójkę odnaleziono dopiero kilka dni później, niestety one też nie przeżyły. W tej chwili prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dzieci, złożone zostało również zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez ratowników.

Krzysztof Jackowski komentuje tragedię w Darłówku

W sprawie tragedii postanowił również wypowiedzieć się jasnowidz Jackowski, który znany jest ze współpracy z policją oraz prokuraturą. - Długo myślałem o tej tragedii i sądzę, że można poruszyć tu dwa aspekty. To były nastoletnie dzieci, które przebywały nad morzem i podstawa opieki spoczywa na rodzicach. Ja oceniam to w sposób następujący: według mnie ratownicy na pewno nie popełnili żadnego błędu, to by był obowiązek rodziców przypilnowanie dzieci. W moim odczuciu próba oskarżenia ratowników albo miasto, jest niesmaczna - powiedział w rozmowie z "Super Expressem". Tak mocne słowa oraz jasne opowiedzenie się po stronie ratowników w obecnej sytuacji wywołało oczywiście dziesiątki komentarzy internautów. Oni jednak podzieli się na dwa obozy: popierający jasnowidza oraz ten domagający się kary wobec obecnych na plaży ratowników.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kasia Kowalska walczy z tajemniczą chorobą. Ciągłe cierpienie
  2. Polski kabaret w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, ujawniono wstrząsające fakty
  3. Poseł PiS zapadł się pod ziemię! Kaczyński nie wie, co się dzieje
Następny artykuł