Jackowski wskazał winnych tragedii w Darłowie! Wstrząsające

Jackowski wskazał winnych tragedii w Darłowie! Wstrząsające

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem z którym współpracują nawet służby mundurowe. Mężczyzna odniósł się także do ostatniej tragedii w Darłówku, która wstrząsnęła Polską. To, co powiedział szokuje. 

Tragedią w miejscowości nad morzem Darłowo, w ostatnich dniach żyła cała Polska. Trójka nastoletnich dzieci została tam porwana przez morskie fale, żadnemu z nich niestety nie udało się przeżyć. Obecnie śledztwo w tej sprawie prowadzi już prokuratura, wpłynęło również zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez ratowników. Głos w tej kontrowersyjnej sprawie zabrał również najbardziej znany polski jasnowidz - Krzysztof Jackowski, który znany jest ze swoich trafnych przepowiedni oraz z tego, że często współpracuje z policją oraz prokuraturą. To co powiedział mężczyzna szokuje.

Darłówko miejscem tragedii

Do tragedii doszło 14. sierpnia, kiedy to trójka nastoletnich dzieci z województwa wielkopolskiego porwana została przez morskie fale. Opiekująca się nimi matka na moment spuściła ich z oczu, by zająć się swoim najmłodszym potomkiem. Pierwszy z trójki rodzeństwa, 13-letni Kamil wyłowiony został jeszcze tego samego dnia, niestety nie udało się go uratować. Pozostałą dwójkę odnaleziono dopiero kilka dni później, niestety one też nie przeżyły. W tej chwili prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dzieci, złożone zostało również zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez ratowników.

Krzysztof Jackowski komentuje tragedię w Darłówku

W sprawie tragedii postanowił również wypowiedzieć się jasnowidz Jackowski, który znany jest ze współpracy z policją oraz prokuraturą. - Długo myślałem o tej tragedii i sądzę, że można poruszyć tu dwa aspekty. To były nastoletnie dzieci, które przebywały nad morzem i podstawa opieki spoczywa na rodzicach. Ja oceniam to w sposób następujący: według mnie ratownicy na pewno nie popełnili żadnego błędu, to by był obowiązek rodziców przypilnowanie dzieci. W moim odczuciu próba oskarżenia ratowników albo miasto, jest niesmaczna - powiedział w rozmowie z "Super Expressem". Tak mocne słowa oraz jasne opowiedzenie się po stronie ratowników w obecnej sytuacji wywołało oczywiście dziesiątki komentarzy internautów. Oni jednak podzieli się na dwa obozy: popierający jasnowidza oraz ten domagający się kary wobec obecnych na plaży ratowników.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kasia Kowalska walczy z tajemniczą chorobą. Ciągłe cierpienie
  2. Polski kabaret w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, ujawniono wstrząsające fakty
  3. Poseł PiS zapadł się pod ziemię! Kaczyński nie wie, co się dzieje
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News