Krzysztof Jackowski
Fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Wiadomości Pikio - 25 Października 2018

Krzysztof Jackowski przerywa milczenie! Tak dłużej być nie może, koszmar

Krzysztof Jackowski należy do wąskiego grona najbardziej znanych jasnowidzów w naszym kraju. Medium co jakiś czas publikuje na YouTube filmy, w których dzieli się swymi wizjami, przemyśleniami lub wspomnieniami. Tym razem wróż nakreślił przed widzami naprawdę zaskakujący obraz, który skłonił ich do poważnych przemyśleń.

Krzysztof Jackowski bardzo często pojawia się w mediach, jednak głównym polem jego kontaktu z fanami pozostają portale społecznościowe. Chociaż wiele osób otwarcie ostrzega przed jasnowidzami i ich przepowiedniami, niezmiennie zdobywają oni coraz większą popularność wśród opinii publicznej, zarabiając na swej profesji niebagatelne kwoty.

Co Krzysztof Jackowski sądzi o podziałach w polskim społeczeństwie? Kto jest za nie odpowiedzialny?

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim wizje, które za pośrednictwem filmów udostępnianych na YouTube wygłasza Krzysztof Jackowski. Tym razem medium skomentował spory światopoglądowe, które w ostatnim czasie wywiązują się między zwolennikami różnych opcji politycznych w naszym kraju. - Czym my jesteśmy? Jesteśmy przepływem informacji. Nasz światopogląd jest taki, jakie nasz mózg otrzymał w ciągu całego życia informacje. Ja często widzę w internecie zdjęcia stare, czasem z PRL-u, i tam jest takie przekorne zdanie: kiedyś było jakoś fajniej - mówił bardzo szczerze Jackowski w ponad półgodzinnym nagraniu, krytykując także narrację narzucaną w przekazie wiadomości przez największe media. - Zwróćcie uwagę, że jak będzie się codziennie publikować pod czyimś adresem obelgi, wyzywać go od dyktatora, to pomyślcie, że nas mózg odbiera to jako informacje wybitne - stwierdził pewnie jasnowidz. - Wszelka dyskusja nie ma sensu - uważamy tylko, że skoro ktoś ma od nas inne zdanie, to jest naszym wrogiem lub kimś do obśmiania. To jest przerażające, tego nawet nie można nawet nazwać stadem baranów, bo obrażamy barany - dodał niezwykle krytycznie Krzysztof Jackowski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kogel-mogelW "Koglu-moglu" pokochali go wszyscy. Zmarł w niewyjaśnionych i wstrząsających okolicznościachCzytaj dalej

Jak zdaniem Jackowskiego można poprawić stan polskiej debaty publicznej?

Ostatecznie jasnowidz zdecydował się także bezpośrednio zaapelować do swoich widzów na YouTube. Popularny wśród Polaków wróż ewidentnie został już bowiem wyprowadzony z równowagi tym, co obecnie dzieje się w naszym kraju. - Czas zacząć myśleć po swojemu, mieć swoje zdanie i analizować to, co słyszymy. Trzeba znaleźć środek, a nie iść z nurtem tego, co popieramy bezkrytycznie - wyliczył stanowczo Krzysztof Jackowski.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka Brytania we łzach. Księżna Kate zaprezentowała się jak księżna Diana
  2. Ile zarabia Beata Pawlikowska? Zarobki dają jej wolność
  3. Dla córki Kaczyńskiej to mogła być trauma! Matka jest oburzona tym, co stało się w szkole
  4. Czy psy wyczuwają choroby? Czy czworonogi mają 6 zmysł? Odpowiadamy
  5. Jeśli Duda to zrobi, PiS spali go na stosie! Będzie wojna z partią Kaczyńskiego
ZAMIANA
Buzłudża12 przerażających opuszczonych miejsc. Jakie tajemnice skrywają?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News