Jackowski miał wizję WYNIKU Polski z Kolumbią! Nie tego wszyscy oczekiwali

Jackowski miał wizję WYNIKU Polski z Kolumbią! Nie tego wszyscy oczekiwali Źródło:

Zbliża się mecz Polska - Kolumbia. Po porażce z Senegalem, będzie to dla naszego zespołu mecz o wszystko. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję, jak przebiegnie to spotkanie. Nie wszyscy oczekiwali czegoś takiego.

Słowa jasnowidza przed meczem Polska - Kolumbia zdecydowanie niepokoją. Po porażce z Senegalem naszym piłkarzom bardzo zależy na wygranej, jeśli nie uzyskają takiego wyniku, będzie to dla nich oznaczać koniec mistrzostw świata. Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą przebiegu tego spotkania. Jego słowa bardzo zmartwią kibiców, którzy dalej wierzą w sukces polskiej reprezentacji. Chociaż nadzieja umiera ostatnia, tym razem wszystko wygląda raczej nie najlepiej.

Krzysztof Jackowski miał wizję. Jaki będzie wynik meczu Polska-Kolumbia? Tragedia

- W moim odczuciu chyba nie wyjdziemy z tej grupy. Ja nie jestem pewny, ale słabo to widzę. Moim zdaniem polscy piłkarze znajdują się teraz pod podwójną presją. Mecz Polska - Kolumbia będzie spotkaniem o "być albo nie być". Warto zwrócić uwagę, że Polacy mogą ulec tej presji, z kolei Kolumbijczycy są to ludzie bardziej wyluzowani i wydaje mi się, że nawet jeśli grają pod presją, to oni inaczej do tego mogą podejść - ocenia bardzo realnie Krzysztof Jackowski. Niestety, to co jasnowidz mówi dalej, brzmi jeszcze gorzej: "Mam bardzo wielkie obawy, co do polskiej drużyny i uważam, że najgorsze przed nami. Życzę jednak naszej drużynie jak najlepiej". Jackowski nie raz pokazał, że rzadko się myli. Jego słowa nie są więc dla Polaków najlepszą wróżbą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Okrutne słowa ojca prezydenta. Co na to Kinga Duda?
  2. Polska prześliczna dziennikarka wyleciała z hukiem za ŻENUJĄCE słowa podczas mundialu
  3. Skandal! Mamy dowód: To przez SĘDZIEGO straciliśmy gola
  4. Dwie największe przepowiednie w historii są zgodne. KONIEC ŚWIATA za kilka dni
  5. Co się dzieje w PiS? Wszystkie spotkania nagle odwołane
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News