Krzysztof Jackowski tym razem nie doznał wizji, a wypowiedział się targany wewnętrzną potrzebą skomentowania poczynań ekologów. Mocno ocenił ich postulaty. Na swoim kanale poruszył wiele mocnych tematów…

Krzysztof Jackowski nie zgadza się z ekologami. Zdaniem najsławniejszego w Polsce jasnowidza nie mają racji w sprawie produkcji i używania plastikowych folii.

–  Produkty, które kupiłem są w grubej folii, niemalże każdy. Folii, która przez kilka tysięcy lat rozkłada się w ziemi. Ale wrzucam to w woreczek, który kupiłem „eko” – opowiada Jackowski.

Krzysztof Jackowski mocno o ekologii. Co powiedział na swoim kanale?

Dzięki Internetowi mężczyzna mógł podzielić się przemyśleniami na temat postulatów ekologów. Ich założenia o używaniu produktów ekologicznych są komercją i nie mają nic wspólnego z ochroną środowiska. Po chwili jasnowidz komentuje również problem palenia w piecu, który zdaniem wielu, wytwarza niepotrzebny smog. Wyznał swoim fanom, że sam korzysta z pieca i pali węglem.

– Niestety, żyjemy w takim klimacie, że palić czymś musimy, żebyśmy mieli w miarę ciepło. I ciepłą wodę. I nie da się inaczej – powiedział.

Problem smogu, który nad Polską roztacza się w okresie jesienno-zimowym nazwał „rozdmuchaniem tematu”. Jego zdaniem, przed współczesną ekologią stoją inne, ważniejsze problemy. Zauważył, że w jakiś sposób należy domy ogrzewać.

– Ekolodzy i politycy krzyczą nam, że strefa cieplarniana, zanieczyszczenie środowiska itd. Że ziemia się zanieczyszcza chemicznie, bo te opary spadają z deszczem na ziemię. A taki Jackowski siedzi przy piecu i podkłada do niego i tak to niszczy to środowisko, jak inni. Szanowni państwo, przeciętny Boeing średniej wielkości, który zabiera na pokład 100-kilka osób spala 5 ton paliwa na 1 tys. kilometrów – zauważył Jasnowidz.

Jackowski wskazał również zużycie paliwa samolotu, który przelatuje nad Europą i Afryką. Wiedza, którą przedstawił swoim widzom wskazuje, że mógł poczuć się dotknięty atakami ze strony ekologów, którzy krytykują „stare” metody grzewcze.

Jackowski publicystą?

Krzysztof Jackowski, chociaż na bieżąco informuje o własnych przeczuciach, mających przełożenie na przyszłość świata i Polski, coraz częściej pojawia się także w roli komentatora zjawisk społecznych i politycznych. Pomagając policji, odnalazł wielu zaginionych ludzi, uzyskał znaczącą pozycję w opinii publicznej. Jednak najczęściej pojawia się w roli komentatora politycznych starć na polskiej arenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązać

Niedawno Jackowski mówił o wyborach parlamentarnych, które jego zdaniem, wygra… PiS. Tutaj jednak, w odczuciu jasnowidza swoją pozycję nieco może utracić Jarosław Kaczyński. W parze z Mateuszem Morawieckim będą budować nowy wizerunek Prawicy.

Jasnowidz przepowiada czasem również pogodę, na przykład na zimę, która ma w tym roku być wyjątkowo surowa. Mężczyzna wspomniał ostatnio także o wojnie. Zbliżająca się, ma zacząć się od Syrii. Miejmy nadzieję, że tym razem się mylił.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mocne oskarżenia Holland wobec Dudy. „III wojna światowa jest realna”
  2. Największa bomba ekologiczna w Europie. Złowieszczo tyka w sercu Polski
  3. To NIE smog! Chemiczna chmura nad polskim miastem, nie otwierajcie okien

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Zobacz również