Jackowski powiedział, których polityków popiera. Źle to wróży Polsce

Jackowski powiedział, których polityków popiera. Źle to wróży Polsce Źródło: screen/YouTube/Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ma na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni. Tym razem nie mówi jednak o swoich wizjach, ale przedstawia własne poglądy polityczne. Dla wielu nie brzmią one optymistyczne.

Krzysztof Jackowski regularnie przedstawia swoje wizje dotyczące przyszłości. Jego przepowiednie dotyczą bardzo wielu dziedzin. Nie brakuje informacji na temat życia społecznego, zbliżających się katastrof, pogody, jak również polityki. Ten ostatni obszar wydaje się najbardziej drażliwy. Tym razem jasnowidz z Człuchowa mówi nie tylko o swoich przeczuciach, ale prezentuje własne poglądy polityczne.

W ostatnim czasie jasnowidz zdradził, kogo poprze w nadchodzących wyborach. Przyznał się do tego podczas jednego z czatów na żywo. Jeden z widzów odważył się zadać mu pytanie, na kogo zagłosuje i usłyszał zaskakującą odpowiedź. Odpowiedź popularnego jasnowidza zaskoczyła wiele osób.

Kogo poprze Krzysztof Jackowski w nadchodzących wyborach? Jego deklaracja zaskoczyła wiele osób

- Czy głosuje Pan na Koalicję ProPolską - Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy? - zapytał jeden z widzów czatu na żywo z Krzysztofem Jackowskim. Odpowiedź jasnowidza była jednoznaczna. Zadeklarował, że będzie trzymał kciuki, aby ta opcja zwyciężyła w wyborach. Przyznał, że jest gorliwym patriotą. 

Jego wypowiedź zaskoczyła wiele osób. Wszystko wskazuje na to, że poglądy polityczne popularnego jasnowidza są jasno sprecyzowane i nie spodobają się bardzo wielu osobom:

Jestem patriotą, mam dosyć tego „chałaziajstwa”, które od stanu wojennego się… Etatowi politycy dopóki nie zemrą śmiercią naturalną, to będą nam się naprzykrzać. Liroya pozdrawiam, pana Korwina, którego miałem okazję wielokrotnie widzieć pozdrawiam, pana Brauna, który jest moim zdaniem bardzo mądrym człowiekiem, patriotą także pozdrawiam - powiedział publicznie Krzysztof Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jasnowidz z Człuchowa poprze Narodowców? Wszystko na to wskazuje

Nie jest jednak jasne, czy Janusz Korwin-Mikke wejdzie do polskiego parlamentu. Tutaj wizje Jackowskiego nie są jednoznaczne. Jego wypowiedzi wyraźnie wskazują na to, że popiera prawicowych polityków, jednak uważa, że mają oni małe szanse na zwycięstwo. Jego wizja na temat atmosfery w życiu politycznym nie brzmi jednak optymistycznie

Nienawiść zbiera żniwo w postaci ludzi popierających wszystkie stare nacje polityczne powiedział Krzysztof Jackowski nieco enigmatycznie, zostawiając szerokie pole dla interpretacji. Jednak między innymi dzięki jego głosom wyżej wymieniona koalicja ma szansę na dojście do władzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Agata Duda? Ujawniono jej dokładne zarobki. Zaskoczą one każdego Polaka!
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki!
  3. Właśnie ujawniono. Nie uwierzycie, ile zarabiała Agata Duda przed objęciem funkcji pierwszej damy
  4. Czy ona oszalała? Pawłowicz poucza praktykujących katolików, co powinni zrobić ws. pedofilii w Kościele
  5. Bez Janowskiego "Jaka to melodia" upadła na dno. Dzisiejszy odcinek nie pozostawia wątpliwości

 

źródło: Najwyższy Czas!

 

Następny artykuł