Krzysztof Jackowski o nadchodzącej wiośnie. Zdradził kiedy przyjdzie

Krzysztof Jackowski o nadchodzącej wiośnie. Zdradził kiedy przyjdzie Źródło: screen/youtube/wideoprezentacje

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najsłynniejszy polski jasnowidz, który swoimi przepowiedniami pomaga zarówno swoim klientom, jak i służbom mundurowym. Bardzo chętnie komentuje również sprawy bieżące i ciekawiące wszystkich Polaków, teraz więc postanowił powiedzieć, kiedy przyjdzie wiosna. 

Krzysztof Jackowski przez wszystkie lata swojej działalności zyskał zaufanie milionów Polaków. Dzięki temu jego przepowiednie cieszą się gigantyczną popularnością, a jasnowidza o pomoc proszą nie tylko zwykli obywatele w potrzebie, ale także służby mundurowe oraz celebryci. Jasnowidz z Człuchowa bardzo chętnie komentuje również sprawy bieżące, które intrygują wszystkich Polaków. Niedawno Krzysztof Jackowski niezbyt trafnie mówił o zimie stulecia, a teraz zdecydował się na kilka słów o nadchodzącej wiośnie. Powiedział, kiedy dokładnie przyjdzie upragnione przez wielu z nas ocieplenie.

Krzysztof Jackowski mówi, kiedy skończy się zima

Zima w tym roku nie była przesadnie dotkliwa, jednak w niektórych rejonach naszego kraju z pewnością dała się ludziom we znaki. Padający śnieg i deszcz ze śniegiem oraz gwałtowne skoki i spadki temperatur były ogromnym zagrożeniem zwłaszcza dla kierowców, jednak i piesi nie mieli łatwego życia. Teraz Krzysztof Jackowski postanowił swoją najnowszą przepowiednią pocieszyć Polaków i dać im nadzieję na zbliżające się ocieplenie. Dokładnie powiedział, kiedy przyjdzie upragniona wiosna. - W moim odczuciu, wiosna przyjdzie do nas szybko. Mam wrażenie, że luty da nam jeszcze popalić, ale mniej więcej po 15 będziemy już powoli żegnali zimę - mówił jasnowidz. Dalsza część brzmiała jeszcze lepiej, mowa była bowiem o tym, jak dokładnie wyglądać będzie tegoroczna wiosna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaka według jasnowidza będzie wiosna?

Jakiś czas temu Krzysztof Jackowski twierdził, że czeka nas zima stulecia. W praktyce okazało się, że do rekordu niskich temperatur było w tym roku naprawdę daleko, a teraz okazuje się, że łagodna zima zwiastuje nam fenomenalną, ciepłą i słoneczną wiosnę. - Z kolei wiosna moim zdaniem będzie bardzo słoneczna, bardzo ciepła. To właściwie nie będzie wiosna, a lato od razu. Pierwsze poważne oznaki zmiany aury będziemy mogli zaobserwować po 15 marca. Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato - mówił jasnowidz. Miejmy nadzieję, że przepowiednia dotycząca wiosny będzie bardziej trafna, niż ta o zimie i rzeczywiście już wkrótce będziemy mogli cieszyć się piękną pogodą. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Małgorzata Kożuchowska strasznie schudła. Fani pytają co się stało
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Gwiazda M jak Miłość udostępniła dane hejtera. Teraz może trafić do sądu
  4. Julia Wieniawa w zaskakujących słowach. „Wolę brzydala, byle mnie zadowalał”
  5. W sieci pojawiło się zdjęcie 17-letniej Magdy Gessler. Podobna do córki?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News