Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób

Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób Źródło: Screen/youtube/ tagentv

Krzysztof Jackowski miał kolejną, przerażającą wizję. Jasnowidz z Człuchowa wyjawił w mediach szczegóły niewyobrażalnej katastrofy, w której śmierć poniosło 150 osób.

Krzysztof Jackowski od lat buduje sobie wizerunek najlepszego jasnowidza w naszym kraju. Współpracuje ze służbami mundurowymi, pomaga zwykłym ludziom oraz komentuje wszystkie ważne sprawy, dzięki czemu cieszy się gigantycznym zaufaniem Polaków. To przekłada się na jego popularność, również w internecie. 

Jasnowidz z Człuchowa raz po raz zaskakuje swoich fanów wstrząsającymi wizjami dotyczącymi różnych przerażających wydarzeń, jego najnowsza przepowiednia jest jednak wyjątkowo krwawa. Krzysztof Jackowski zabrał głos w sprawie okropnej katastrofy, w której zginęło 150 osób. 

Światem wstrząsnęła informacja o katastrofie samolotu

Niemalże dokładnie 4 lata temu w mediach pojawiła się porażająca informacja o katastrofie samolotu linii Germanwings, która miała miejsce w Alpach. Zgodnie z ustaleniami śledczych w tej sprawie, do zdarzenia doszło przez drugiego pilota, 27-letniego Andreasa Lubitz'a, który celowo zatrzasnął się w kabinie i ręcznie skierował maszynę w zbocze góry. 

Jak podawały wszystkie media, młody pilot miał cierpieć na depresję, która wywołana była jego poważnymi problemami ze wzrokiem. Kariera pilota od zawsze była jego ogromnym marzeniem, problemy z oczami jednak mogły ją gwałtownie zakończyć, z czym on nie mógł się pogodzić. Sprawę postanowił rozwiązać wyjątkowo brutalnie, gdyż w katastrofie ostatecznie zmarło aż 150 osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski zabiera głos w tej przerażającej sprawie

Dramatyczna historia do tej pory wywołuje dreszcze i przeraża miliony ludzi na całym świecie, a teraz na jej temat zdecydował się wypowiedzieć również Krzysztof Jackowski. 

- Można to porównać z tym, co się ostatnio stało w Nowej Zelandii, gdzie człowiek zabija dziesiątki ludzi w świątyni. Nieważne są pobudki polityczne, jest to mord i siebie, bo ten zamachowiec nigdy już nie będzie jako wolny człowiek funkcjonował - zaczął rozmowę z "Super Expressem". 

Dalej posunął się do bardzo odważnego stwierdzenia odnoszącego się bezpośrednio do katastrofy w Alpach oraz jej następstw. 

- Zaś w przypadku tej katastrofy, pilot popełnia samobójstwo, ciągnąć za sobą wszystkie osoby, które znajdowały się na pokładzie samolotu. To, co zrobił ten szaleniec, można przyrównać do wielu innych szaleńców, którzy byli i niestety będą, a najgorsze jest to, że nie ma tygodnia byśmy nie słyszeli o takim szaleńcu - stwierdził ponuro. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  4. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy
  5. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News