Jackowski rozwiązał tajemnicę jednej z największych katastrof lotniczych od lat. Porażające

Jackowski rozwiązał tajemnicę jednej z największych katastrof lotniczych od lat. Porażające Źródło: youtube.com/Fundacja Nautilus

Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Jasnowidz, który zasłynął wieloma głośnymi przepowiedniami, tym razem postanowił zadziwić praktycznie wszystkich swoich obserwujących. Zdradził dokładne przyczyny jednej z najgłośniejszych katastrof lotniczych ostatnich lat. Wizja medium jest co najmniej porażająca.

Krzysztof Jackowski zaskoczył kolejną, przerażającą wizją. Tym razem polski wizjoner znany ze swoich mocnych przepowiedni opowiedział o jednej z największych katastrof lotniczych w ciągu ostatnich lat. Jasnowidz wyznał, że za wypadek samolotu osobowego odpowiadał pilot, który z premedytacją zabił siebie i towarzyszących mu pasażerów. Słowa jasnowidza potrafią dogłębnie wstrząsnąć. Tak dokładnie przyczyn tego dramatycznego zdarzenia nie opisał nikt.

Krzysztof Jackowski zadziwia. Przerażająca wizja jasnowidza

Jasnowidz z Człuchowa w swoim najnowszym wywiadzie dla Super Expressu odniósł się do katastrofy lotniczej, jaka wydarzyła się w Alpach w 2015 roku. Przypomnijmy, że samolot kierowany przez pilota Andresa Lubitza rozbił się o góry, a media dotarły do informacji, że kierujący pojazdem leczył się psychiatrycznie i to on najprawdopodobniej stał za katastrofą. Chociaż media nie mają co tego jeszcze żadnej pewności, to Jackowski nie ma cienia podejrzeń, że zdarzenie w Alpach powstało tylko i wyłącznie z winy pilota, który miał targnąć się na swoje własne życie.

- Zaś w przypadku tej katastrofy, pilot popełnia samobójstwo, ciągnąć za sobą wszystkie osoby, które znajdowały się na pokładzie samolotu. To, co zrobił ten szaleniec, można przyrównać do wielu innych szaleńców, którzy byli i niestety będą, a najgorsze jest to, że nie ma tygodnia, byśmy nie słyszeli o takim szaleńcu – powiedział „Super Expressowi” jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Jackowski porównuje tę katastrofę do wydarzeń w Nowej Zelandii

Zdaniem Jackowskiego, sytuacja samolotu i wydarzenia w Nowej Zelandii, w trakcie których setki osób zostały zabite przez terrorystę uzbrojonego w broń maszynową, są bardzo podobne. Powodem takiego podobieństwa jest czynnik ludzki w obu tych zdarzeniach. Według jasnowidza, mężczyźni mogli mieć zbliżone typy osobowości.

- Można to porównać z tym, co się ostatnio stało w Nowej Zelandii, gdzie człowiek zabija dziesiątki ludzi w świątyni. Nieważne są pobudki polityczne, jest to mord i siebie, bo ten zamachowiec nigdy już nie będzie jako wolny człowiek funkcjonował – trafnie powiedział Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  2. Pies udawał martwego, żeby dłużej zostać na spacerze. To jest lepsze niż wszystkie polskie komedie ostatnich lat! Pospadacie z krzeseł ze śmiechu!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News