Śmiertelnie poważny Jackowski przewidział dla Polski kataklizm. Obserwatorzy anomalii pogodowych są przerażeni

Śmiertelnie poważny Jackowski przewidział dla Polski kataklizm. Obserwatorzy anomalii pogodowych są przerażeni Źródło: YouTube - Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski postanowił podzielić się ze swoimi widzami kolejną przepowiednią dotyczącą najbliższego czasu. Okazało się jednak, że nie jest ona optymistyczna. Jasnowidz miał do przekazania bardzo złe wieści.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zdecydował się na przekazanie Polakom bardzo ważnej przepowiedni, która mówi o tym, co będzie działo się w naszym kraju w ciągu najbliższych tygodni. Okazuje się, że popularny jasnowidz nie ma dla nas dobrych wiadomości. Przewidział, że dojdzie do prawdziwego kataklizmu, na który narażeni będą przede wszystkim ci, którzy zmagają się ze skutkami anomalii pogodowych.

Mężczyzna podzielił się ze swoimi widzami swoją przepowiednią, w której opowiedział o tym, co wydarzy się w najbliższych miesiącach w naszym kraju. Jego wiadomości z pewnością nie ucieszą osób, które liczyły na poprawę warunków pogodowych już w najbliższych dniach. Póki co bowiem wszystko wskazuje na to, że dalej będziemy musieli radzić sobie z niesprzyjającą aurą.

Krzysztof Jackowski mówi o katastrofalnej sytuacji pogodowej

Znany jasnowidz po raz kolejny przeprowadził transmisję na swoim kanale w serwisie YouTube, gdzie regularnie przedstawia Polakom nowe wizje. Cieszą się one ogromną popularnością, a sam mężczyzna regularnie spotyka się z komentarzami będącymi głosami poparcia. Widać, że jego działalność cieszy się ogromną popularnością, co nie powinno zmienić się w najbliższym czasie.

Krzysztof Jackowski stwierdził ostatnio, że w najbliższym czasie pogoda nie zmieni się, choć liczą na to miliony Polaków. Mężczyzna uważa, że do końca czerwca takie warunki utrzymają się. Oznacza to, że możemy spodziewać się kilku deszczowych dni, po których nadejdą upały. Sytuacja będzie zmieniać się aż do początku lipca, gdy wreszcie mamy cieszyć się słoneczną pogodą.

Krzysztof Jackowski przekazuje smutne wieści

Słowa jasnowidza są fatalną wiadomością dla ludzi, którzy liczyli na to, że uda im się ostatecznie rozwiązać wszelkie problemy spowodowane koszmarnymi warunkami atmosferycznymi, jednak w obliczu jego słów kolejne osoby zaczynają się niepokoić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tegoroczne lato kojarzy mi się z ciepłem, ale jednocześnie może być bardzo kapryśne. W moim odczuciu lato będzie się przeplatało z dużymi zawirowaniami pogody. Uważam, że w tym roku lato będzie długie, z tym, że będą gwałtowne zmiany pogody: z burzami i nawałnicami - mówi Jackowski.

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Rodzice mogą być winni tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. Ogromny pożar hali. Na pomoc ruszyło 50 zastępów straży pożarnej
  4. Stuhr o wyniku eurowyborów. "Trudno ogarnąć rozumem sytuację w Polsce"
  5. Zakonnica wybierała głuche ofiary, księża gwałcili. "Założyła mi pieluchę, by ukryć krwawienie"

Źródło: Dzisiaj.net.pl

Następny artykuł