Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce szokuje, środowiska LGBT w furii. "Jestem GEJEM"

Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce szokuje, środowiska LGBT w furii. "Jestem GEJEM"

Najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski nie przestaje szokować. Jego przepowiednie prawie zawsze się sprawdzają - głównie dlatego, że można je interpretować na wiele sposobów. Choć zwykle w swoich nagraniach i wypowiedziach odnosi się tylko do badanego zagadnienia, teraz postanowił podzielić się opinią na temat czasów, w których żyjemy. Jackowski szokuje: "Jestem gejem i Żydem, a polską tradycję się wyśmiewa"! Po tej wypowiedzi środowiska LGBT wpadły w furię. 

Przeprowadzony z Krzysztofem Jackowskim wywiad z pewnością oburzy część społeczeństwa. Znany jasnowidz postanowił wypowiedzieć się na temat społeczeństwa i codzienności. Jego opinia w tej sprawie jest jednokierunkowa - polskiej tradycji w obecnym świecie się nie szanuje. - Sytuacja jest poważna. W Polsce zrodził się bardzo dawno temu atak na polskość. W telewizji wypowiadają się dziwni ludzie o dziwnych upodobaniach seksualnych, którzy to często okazują swoją drwinę z Polski i polskości (...) Słuchaczowi wpaja się w głowę, że być patriotą to śmieszne, że wierzyć w tradycyjne dogmaty religijne - to śmieszne. Trzeba wierzyć w banki, w firmy, trzeba sortować śmieci... Ten system przeciętnemu obywatelowi tworzy sieczkę z mózgu - powiedział wprost Jackowski.

Krzysztof Jackowski porównuje homoseksualistów do chorych i garbatych

Jasnowidz stanowczo nie popiera tego, jak wygląda współczesny świat. Przeszkadza mu zarówno odrzucanie religii i coraz szybszy pęd życia, jak i homoseksualizm. Nie podoba mu się, że ludzie "obnoszą się" z tym, jacy są naprawdę. - W niektórych stacjach telewizyjnych wyraźnie epatuje się ludzi dziwnych. Nie chodzi o to, że ja nie toleruję tych ludzi, ale jeśli telewizja wmawia mi, że garbaty to prosty i w ogóle cool być garbatym... ja mówię tutaj o gejach. Nigdy nie miałem takich upodobań i w ogóle nie interesują mnie takie upodobania! - mówi coraz bardziej zdenerwowany Krzysztof Jackowski. W kolejnych zdaniach Jackowski wziął na celownik jednego z gwiazdorów TVN, Michała Piroga. - Reklamowanie gejostwa w telewizji, mówienie "Tak, ja jestem cool, bo jestem gejem", a najlepiej "Żydem i gejem"! Tak powiedział w telewizji ten Piróg. Powiedział "Jestem Żydem i gejem". A co mnie, Polaka obchodzi, że on jest Żydem? A do tego gejem... - skończył swoją emocjonalną wypowiedź jasnowidz. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Twórca ujawnia przykre kulisy "Świata według Kiepskich". "Wstydzę się tego"
  2. Syn największego gwiazdora disco polo skazany! Ujawniamy szokujące kulisy
  3. Finalistka "Top Model" szokuje! "Nie chciałam robić kariery od d*py strony"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News