Nowa wizja słynnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego jest wstrząsająca. Jego zdaniem III wojna światowa wybuchnie lada moment, Krzysztof Jackowski opowiada o swojej wizji, która może sprawić, że będziecie się bać. Wiemy, co czeka nasz kraj.

Krzysztof Jackowski znany jasnowidz z Człuchowa, na swoim kanale na YouTubie opowiedział o konflikcie, który może grozić Europie. Ostrzegamy, dla niektórych osób jego wypowiedź może być szokiem.

– Od kilku lat zapowiadam, że światu grozi poważna wojna. Lokowałem tę wojnę na 2018 rok i powiem państwu taką rzecz: jako jasnowidzowi przydarza mi się uczucie, które zaczyna mnie parzyć. Słowo „wojna” coraz bardziej mnie przyciska, chyba nadszedł czas, abym powiedział coś więcej o tej wizji – powiedział na swoim kanale na YouTube.

Kiedy wybuchnie III wojna światowa? Krzysztof Jackowski ujawnia

Spekulacje dotyczące kolejnej wojny nieustannie trwają, tylu, ilu jest ekspertów, tyle jest opinii. Konflikt w Syrii i kolejne napięcia pomiędzy różnymi państwami na arenie międzynarodowej powodują, że ludzie zaczynają się coraz bardziej bać. Jest to całkowicie zrozumiałe, biorąc pod uwagę dramat dwóch poprzednich wojen i zniszczenia, które się z nimi wiązały. Obecnie nikt wojny nie chce i wszyscy się jej boją.

Według Jackowskiego konflikt wybuchnie  lada moment i dojdzie do tego na Bliskim Wschodzie. Zarzewiem wojny będzie obecna sytuacja w Syrii. Polska ma nie być dotknięta wojną, ponieważ nie będzie leżała w paśmie działań zbrojnych. Pod tym względem, przepowiednia Jackowskiego uspokaja, Polacy mają być bezpieczni.

– Historycznie Polska zawsze odgrywała rolę ofiary podczas wojen, zarówno w I jak i II – przypomniał jasnowidz. – Być może tym razem nie odegramy roli ofiary, sądzę, że nie odegramy w tym konflikcie żadnej roli. Uważam, że w Polsce nie będzie nic takiego się działo, co będzie można nazwać wojną – powiedział dla Super Expressu.

 

PRZECZYTAJ: Jackowski szokuje! Twierdzi, że wie, co się stało z Korą po śmierci
PRZECZYTAJ: UWAGA: DRASTYCZNE. Przerażające słowa Jackowskiego o własnej śmierci
PRZECZYTAJ: Księżna Kate i Książę William, nieźle imprezują na wakacjach.

Krzysztof Jackowski
Fot. YouTube/tagentv
Krzysztof Jackowski
Wikimedia Commons/Grzegorz Gołębiowski (praca własna)
Krzysztof Jackowski
screen youtube.com/tagentv

8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]


III wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...

Zobacz również

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.