Polskę czeka totalny przewrót! Jackowski miał szokującą wizję o Tusku
Wiadomości Pikio - 12 Grudnia 2018

Polskę czeka totalny przewrót! Jackowski miał szokującą wizję o Tusku

Krzysztof Jackowski pozostaje od lat jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Chociaż policja otwarcie przestrzega przed wierzeniem w prawdziwość usług różnego rodzaju medium, wróż zdobywa wśród Polaków coraz większą popularność. Tym razem wypowiedział się więc na temat przyszłości Donalda Tuska, zadziwiając swą wizją dużą część wyborców.

Krzysztof Jackowski pozostaje dla licznych fanów ważnym źródłem pozyskiwania wiedzy. Jego usługi cieszą się niesłabnącą popularnością, z której sam potrafi doskonale korzystać. Nie boi się bowiem podejmować kontrowersyjnych tematów, przyciągających jednak największe grupy słuchaczy.

Krzysztof Jackowski o Donaldzie Tusku

Jasnowidz w jednym z najnowszych wywiadów podjął się próby przewidzenia przyszłości byłego premiera, Donalda Tuska. Czy zdaniem Jackowskiego obecny przewodniczący Rady Europejskiej zdecyduje się powrócić do polskiej polityki? - Pan Tusk na pewno, już po swojej pracy w Unii Europejskiej, nie wróci politycznie tutaj i na przykład zakorzeni się z powrotem w Platformie Obywatelskiej. Nie ma takiej opcji, ale ja mam wrażenie, że Tusk będzie chciał kompletnie - on zostanie wciągnięty albo będzie to jego pomysł - stworzy taką partię środka. Partię, może ruch polityczny, w który może wciągnąć ludzi, którzy są znani, ale nie teraz w polityce - stwierdził Jackowski, przywołując nazwiska Andrzeja Olechowskiego oraz Leszka Balcerowicza.

Jaka przyszłość czeka Donalda Tuska?

- Ja mam wrażenie, że Tusk będzie chciał stworzyć taką partię. Taka partia niewalcząca na barykadach PiS-PO itd. Tylko taki środek, na który ludzie będą się mogli dać złapać, przynajmniej w pierwszych wyborach, ponieważ to będzie taka alternatywa między wojną polsko-polską. (...) W tej partii to by musieli być ludzie o bardzo liberalnych poglądach, a przez tę wojnę polsko-polską ten liberalizm zdrowy, jako wyborcy, wykrusza się - stwierdził jasnowidz, zapowiadając także niemały przewrót na polskiej scenie politycznej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Donald TuskDonald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!Czytaj dalej
- Jeżeli Tusk w jakiejś chwili chciałby taki ruch, taką partię stworzyć, ludzie już będą zmęczeni PiS-em. Dwie kadencje to już jest zmęczenie. Platforma ma tę przyklejkę, że jednak było dużo nie tak przez ich rządzenie i raptem wchodzi środek. (...) Tusk wychodząc z tego stanowiska, z Unii Europejskiej jest oczyszczony psychologiczne, ponieważ on przyszedł skądś, z zewnątrz, już ludzie zapomną, że on tu był. Przyszedł z zewnątrz i chce stworzyć taki zdrowy liberalizm w Polsce. Coś, co jest w tej chwili postrzępione. To może chwycić wielu wyborców i Tusk może stać się bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem dla Platformy, a też dla PiS-u. Na pewno nie można Tuska skreślić politycznie, ponieważ jeszcze nas może bardzo zaskoczyć - powiedział także Krzysztof Jackowski.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prywatny dramat Kaczyńskiego. Naprawdę smutne, bliska osoba opowiedziała wszystko
  2. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  3. Rydzyk wprost ZAATAKOWAŁ tysiące Polaków. Padły niesamowicie mocne słowa
  4. Oscary 2019 właśnie straciły prowadzącego! Skandal tuż przed ceremonią
  5. Tadeusz Rydzyk pogrzebie marzenia PiS? Doniesienia z kuluarów szokują
ZAMIANA
GłówneHoroskop chiński 2019: Oczekujesz wielkich zmian? Przyszły rok będzie wyjątkowy!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News