Czeka nas powtórka z Czarnobyla? Jakckowski miał wyraźną wizję!

Czeka nas powtórka z Czarnobyla? Jakckowski miał wyraźną wizję! Źródło: fot.youtube,com/krzysztofjackowski

Krzysztof Jackowski zaskakuje. Słynny wizjoner i wróżbita postanowił podzielić się swoimi przewidywaniami na rok 2019. Według jego słów, na terenie Polski może dojść do wielkiego niebezpieczeństwa związanego z energią atomową. Czy grozi nam powtórka z wydarzenia sprzed 30 lat?

Krzysztof Jackowski to postać, której przepowiednie dotyczące przyszłości są bardzo szeroko komentowane w polskich mediach. Mężczyzna od wielu lat zadziwia, a także budzi kontrowersje wśród obserwatorów jego działań. Tym razem, mężczyzna postanowił podzielić się swoimi wróżbami na najbliższe 12 miesięcy. Przed Polską rysuje się bardzo dramatyczny scenariusz, w którym nie będzie brakować ryzyka związanego z energią nuklearną. Czy przewidywania medium się sprawdzą?

Krzysztof Jackowski ostrzega przed niebezpieczeństwem

Według słów popularnego wróżbity, w Polsce w 2019 roku dojdzie do wydarzeń, które już na zawsze mogą zmienić nasz kraj. Wszystko przez wybuch energii atomowej, który ma być porównywalny do tego, który miał miejsce w Czarnobylu przed 30 laty. - Skojarzyła mi się taka dziwna rzecz. Skojarzyło mi się, że ludzie stoją w kolejkach za czymś w buteleczkach. Nie jest to alkohol, to jest coś, co muszą wypić. W 2019 roku może dojść do beznadziejnej sytuacji. Wydarzy się ona w Polsce albo w sąsiednim kraju - zauważył Jackowski. W ten sposób jasnowidz nawiązał do picia płynu Lugola, który pomaga chronić organizm przed szkodliwymi skutkami eksplozji nuklearnych.

Co jeszcze czeka świat w nadchodzącym roku?

W swoim przewidywaniach jasnowidz zauważył, że sytuacja w Europie także nie będzie należeć do najłatwiejszych. Jeśli wierzyć jego słowom, już na początku roku dojdzie do incydentów, które mogą przerodzić się w istną ekspansję terrorystów na kontynencie europejskim. Jest to prognoza o tyle zastanawiająca, że rok 2018 był wyjątkowo spokojny, jeśli chodzi o działalności organizacji terrorystycznych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - 2019 rok będzie o wiele bardziej fatalny pod tym względem - stwierdził. - Chyba zaczął się ten moment, w którym Europa zacznie się "gotować" – dodał. Czy Jackowski mówi prawdę i już niebawem staniemy się świadkami tragicznych wydarzeń, które zmienią nie tylko oblicze Polski, ale także Europy? Jak sam jasnowidz mówi, jego wizje są bardzo wyraźne i jest pewien swoich słów. O tym, czy przewidywania mężczyzny są prawdziwe, przekonamy się już w ciągu następnych miesięcy. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Horoskop na noc sylwestrową zachwyca! Te znaki przeżyją coś wspaniałego
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo miał straszny wypadek! Co z sylwestrowym koncertem?!
  3. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. TVP już nie będzie takie samo. Nie żyje wybitna, znana dziennikarka
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News