jacko
fot.youtube,com/krzysztofjackowski
Mateusz Wysokiński - 31 Grudnia 2018

Czeka nas powtórka z Czarnobyla? Jakckowski miał wyraźną wizję!

Krzysztof Jackowski zaskakuje. Słynny wizjoner i wróżbita postanowił podzielić się swoimi przewidywaniami na rok 2019. Według jego słów, na terenie Polski może dojść do wielkiego niebezpieczeństwa związanego z energią atomową. Czy grozi nam powtórka z wydarzenia sprzed 30 lat?

Krzysztof Jackowski to postać, której przepowiednie dotyczące przyszłości są bardzo szeroko komentowane w polskich mediach. Mężczyzna od wielu lat zadziwia, a także budzi kontrowersje wśród obserwatorów jego działań. Tym razem, mężczyzna postanowił podzielić się swoimi wróżbami na najbliższe 12 miesięcy. Przed Polską rysuje się bardzo dramatyczny scenariusz, w którym nie będzie brakować ryzyka związanego z energią nuklearną. Czy przewidywania medium się sprawdzą?

Krzysztof Jackowski ostrzega przed niebezpieczeństwem

Według słów popularnego wróżbity, w Polsce w 2019 roku dojdzie do wydarzeń, które już na zawsze mogą zmienić nasz kraj. Wszystko przez wybuch energii atomowej, który ma być porównywalny do tego, który miał miejsce w Czarnobylu przed 30 laty. - Skojarzyła mi się taka dziwna rzecz. Skojarzyło mi się, że ludzie stoją w kolejkach za czymś w buteleczkach. Nie jest to alkohol, to jest coś, co muszą wypić. W 2019 roku może dojść do beznadziejnej sytuacji. Wydarzy się ona w Polsce albo w sąsiednim kraju - zauważył Jackowski. W ten sposób jasnowidz nawiązał do picia płynu Lugola, który pomaga chronić organizm przed szkodliwymi skutkami eksplozji nuklearnych.

Co jeszcze czeka świat w nadchodzącym roku?

W swoim przewidywaniach jasnowidz zauważył, że sytuacja w Europie także nie będzie należeć do najłatwiejszych. Jeśli wierzyć jego słowom, już na początku roku dojdzie do incydentów, które mogą przerodzić się w istną ekspansję terrorystów na kontynencie europejskim. Jest to prognoza o tyle zastanawiająca, że rok 2018 był wyjątkowo spokojny, jeśli chodzi o działalności organizacji terrorystycznych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- 2019 rok będzie o wiele bardziej fatalny pod tym względem - stwierdził. - Chyba zaczął się ten moment, w którym Europa zacznie się "gotować" – dodał. Czy Jackowski mówi prawdę i już niebawem staniemy się świadkami tragicznych wydarzeń, które zmienią nie tylko oblicze Polski, ale także Europy? Jak sam jasnowidz mówi, jego wizje są bardzo wyraźne i jest pewien swoich słów. O tym, czy przewidywania mężczyzny są prawdziwe, przekonamy się już w ciągu następnych miesięcy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Horoskop na noc sylwestrową zachwyca! Te znaki przeżyją coś wspaniałego
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo miał straszny wypadek! Co z sylwestrowym koncertem?!
  3. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. TVP już nie będzie takie samo. Nie żyje wybitna, znana dziennikarka
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News