Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz, doznał wizji dotyczącej najbliższych miesięcy w naszym kraju. W Polskę uderzy poważna i okrutna fala, o której będzie bardzo głośno. Wizjoner mówi o ucieczce, a jego słowa są wyjątkowo niepokojące.

Krzysztof Jackowski udzielił wywiadu, w którym zapytano go o najbliższe miesiące w Polsce. Takiej odpowiedzi nie spodziewał się nikt. Jasnowidz ujawnił, że w Polskę uderzy fala i czeka nas bardzo poważny i wyjątkowo okrutny atak zimy, o której będzie się mówiło latami. Prognoza pogody w wykonaniu Jackowskiego przeraża.

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję o Polsce

Słynny jasnowidz miał wyjątkowo niepokojącą wizję o najbliższych miesiącach w Polsce. Czekają nas dwa bardzo poważne ataki zimy. Nie tylko nasz kraj dotkliwie odczuję potężną falę mrozów i śnieżyc. Jackowski mówi nawet o ucieczce.

– Ja nie wiem, czy to będzie trwało dłuższy, czy krótszy czas, ale przejdzie taka fala i o niej się będzie mówiło. Gdybym miał mieć taką kapryśną żonę, jaka będzie tegoroczna zima, to chyba bym uciekł od takiej żony. Będzie to kapryśna zima, ale z poważnymi epizodami zimowymi – powiedział Krzysztof Jackowski.

Polacy będą mieli dość, to co się wydarzy niedługo przerośnie najtwardszych

Już niedługo w Polskę uderzą dwie bardzo poważne i wyjątkowo okrutne, zdaniem jasnowidza, fale mrozów i śnieżyc. Wizjoner twierdzi, że wielu Polaków tego nie wytrzyma i będą mieli dość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jaw

– Zima będzie kapryśna, ale będą może nawet nie epizody, ale pewne okresy w styczniu i w grudniu, które pokażą nam okrutność zimy, Bogu dziękować, że krótkotrwałą. Przełom grudnia i stycznia to może być krótkotrwały, ale bardzo poważny atak zimy. Potężna fala mrozów nad Europą, co ciekawe, ona nie będzie aż tak dotkliwa w Polsce, jak w Europie Środkowej, czyli na zachód od Polski. Niemcy, Holandia, może część Francji, może nawet północne Włochy. Kiedy będzie ta fala mrozów nad Europą, Polska znajdzie się w fali ostrych śniegów. Obawiam się, że niedługo nacieszymy się zimą tego roku, ponieważ ta zima będzie bardzo kapryśna, da się nam we znaki, będziemy mieli jej dość. Właśnie z powodu jej kapryśności, ale też z powodu jednego lub dwóch napływów bardzo  poważnych chłodów, ale też śniegów. Przynajmniej tu u nas w Polsce przejdzie masywna fala śnieżyc i krótki okres, ale poczujemy dużo śniegu, a Europa na zachód poczuje mróz jak nigdy dotąd – ujawnił Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dom Michała Szpaka: Jak mieszka Michał Szpak? Nie uwierzycie!
  2. Księżna Kate rozstała się z Williamem. Brytyjski dwór chciał to przemilczeć
  3. Rydzyk ukrywa to od lat, nie chce o tym mówić. Media ujawniły jego prywatny sekret
  4. „Nie pierwsza, a wiejska dama”. Agata Duda poniżona
  5. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE

"Jeden z dziesięciu". Nawet Sznuk zaniemówił! Największe wpadki w teleturnieju

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/