Jackowski właśnie poraził wizją na 2020 rok. Szykuje się wielka kompromitacja

Jackowski właśnie poraził wizją na 2020 rok. Szykuje się wielka kompromitacja Źródło: youtue/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/

Krzysztof Jackowski nie kazał Polakom długo czekać i jeszcze nim zakończył się rok 2019, podzielił się swoją wizją na 2020 rok. Rodacy raczej nie spodziewali się takich informacji, a zapowiada się wielka kompromitacja.

Krzysztof Jackowski co i rusz zdradza polskiemu społeczeństwu swoje przepowiednie na najróżniejsze aspekty. Jasnowidz z Człuchowa już niejednokrotnie pomagał funkcjonariuszom w prowadzonym śledztwie, a nawet zdradzał, czego mieszkańcy mogą spodziewać się po nadchodzącej porze roku. Tak jak zapowiedział, tegoroczna zima okazała się jesienną, a tym razem jego wizja dotyczy zbliżającego się wielkimi krokami 2020 roku. 

Krzysztof Jackowski poraził swoją wizją na nowy rok. Zapowiada się wielka kompromitacja 

Choć nie podano jeszcze oficjalnej daty rozpoczęcia nadchodzących wyborów prezydenckich, temat już jest szeroko komentowany. Opinia publiczna zachodzi w głowę, jak będzie przedstawiało się grono kandydatów, nie zapominając również o tym, że niektórych z nich rodacy mieli już szansę poznać. Platforma Obywatelska oficjalnie ogłosiła, że wśród kandydatów znajdzie się Małgorzata Kidawa-Błońska. Z kolei chęć kandydowania wyraził również kandydat niezależny - publicysta Szymon Hołownia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obie postacie wzbudziły spore emocje zatem portal Fakt postanowił skontaktować się z Krzysztofem Jackowskim i zapytać, jaka jest jego wizja w tej sprawie. Okazuje się, że jasnowidz nie ma zbyt dobrych wieści, a najbardziej zaniepokojona może być Kidawa-Błońska. Zdradził, że jej kandydatura może odbić się sporym echem i to niekoniecznie pozytywnym. Jackowski zdradził także kto jego zdaniem ma największe szanse na wygraną. Polakom zostaje w takim razie jedynie czekać i bacznie obserwować, czy i tym razem jego wizje rzeczywiście się ziszczą.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka odchodzi z ”M jak miłość”. Czy scenarzyści uśmiercą jej postać?

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła mediag

- Mam wrażenie, że dojdzie do jakiejś kompromitacji, czy do jakiś dużych szmerów w opozycji i może to mieć związek z panią Kidawą-Błońską. (...) Ja mam takie odczucie, że jakieś zgrzyty tam nastąpią. Opozycja idzie dość słabo do wyborów na korzyść Pana Dudy (...) Mimo wszystko mam takie odczucie, że Andrzej Duda wygra te wybory - wyznał dla portalu Fakt24 Krzysztof Jackowski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Wielka wpadka TVP na godziny przed Sylwestrem. Michał Szpak może spalić się ze wstydu
  4. Kłęby dymu unoszą się nad Warszawą. Pilna akcja służb, na miejscu kilkanaście zastępów straży pożarnej
  5. Ręce opadają. Ksiądz w polskiej miejscowości podsumował zbiórkę pieniędzy, zwyzywano tych, którzy dali najmniej (ZDJĘCIE)

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News