Krzysztof Jackowski bije na alarm
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Monika Majko - 30 Października 2020

Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla Polaków

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoja kolejną wizją, tym razem słynny jasnowidz z Człuchowa bije na alarm. Do zaskakujących wydarzeń w Polsce ma dojść już w przyszłym tygodniu.

Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się z internautami swoimi wizjami, o których informuje na swoim kanale na platformie YouTube. W swoim najnowszym filmie słynny jasnowidz z Człuchowa ostrzega Polaków. Już w przyszłym tygodniu ma dojść do zaskakujących wydarzeń w kraju. Jasnowidz ma złe przeczucia.

Krzysztof Jackowski zabrał głos w sprawie trwającego Strajku Kobiet

Krzysztof Jackowski na swoim youtubowym kanale dzieli się z internautami nie tylko najnowszymi wizjami, ale również rozmawia z nimi na wiele ważnych tematów. W swoim najnowszym filmie słynny jasnowidz postanowił zająć stanowisko w sprawie strajku kobiet, który już od ponad tygodnia trwa na polskich ulicach.

Protesty, które objęły całą Polskę, wybuchły w czwartek 22 października br., po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny kontrowersyjnego wyroku w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Sędziowie TK orzekli, że prawo do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodne z Konstytucją RP. To spowodowało gwałtowny sprzeciw znacznej części społeczeństwa.

Decyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuDecyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuCzytaj dalej

Wizjoner z Człuchowa wyznał, że rozumie strajkujące kobiety i w pełni je popiera. Według jasnowidza, mężczyźni nie powinni decydować w tych sprawach za kobiety, ponieważ to w ich ciele rodzi się nowe życie i one powinny mieć ostateczne zdanie na ten temat.

Pierwsze protesty odbyły się już w czwartek wieczorem, manifestanci pojawili się na warszawskim Żoliborzu, protestując pod domem szefa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. W kolejnych dniach strajk kobiet objął swoim zasięgiem cały kraj, a demonstracje już od ponad tygodnia odbywają się codziennie w różnych rejonach Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski ostrzegł Jarosława Kaczyńskiego

W swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski miał również przeczucia, związane z rozwojem protestów w Polsce. Jasnowidz ostrzegł Jarosława Kaczyńskiego, że obecna sytuacja będzie miała wyjątkowe zakończenie dla niego, lub całej jego partii. Wszystko ma się rozstrzygnąć w najbliższym czasie.

- W PiS-ie nastąpi decyzja, która będzie miała związek albo z panem Kaczyńskim, albo coś się z panem Kaczyńskim stanie, albo z całym PiS-em. Ta sytuacja, która jest, nie zakończy się normalnie - wyznał Krzysztof Jackowski.

Jackowski uważa również, że Polacy mają przed sobą ostatnie dni swobody. O co dokładnie chodzi?

- Drodzy Państwo, trzeba się cieszyć powietrzem i tam, gdzie można, przejść się na spacer do niedzieli, bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam - powiedział w swoim filmiku Jackowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Za wejście na cmentarz grożą horrendalne kary. Wiele osób nie ma pojęcia, posypią się mandaty

2. Mało kto wiedział, wprowadzono jeszcze jeden zakaz. Widnieje w rozporządzeniu

3. Ksiądz znalazł sposób, jak obejść nakaz zamkniętych cmentarzy. Wywiesił na bramie zadziwiający napis

Wizje Krzysztofa Jackowskiego mają zarówno gorących zwolenników, jak i przeciwników. Jedno jest pewne, wielu Polaków z niecierpliwością czeka na rozwiązanie napiętej sytuacji z kraju. Organizatorzy Strajków zapewniają, że manifestanci pozostaną na ulicach do czasu spełnienia przez władze wystosowanych w tym tygodniu postulatów. Wśród nich jest m.in. dymisja obecnego rządu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na ponad 100-letnim grobie przez cały rok leżą patyki. Powód zupełnie inny, niż się wydaje
  2. Córka Adama Małysza przeraziła tysiące Polaków. Przerażające zdjęcia, wszystko specjalnie na dzisiejszą noc (FOTO)
  3. Policja pokazała, co znalazła przy zatrzymanych na wczorajszym strajku. Można było stracić życie
  4. Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie, zalała się łzami. Opublikowała poruszający wpis: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"
  5. Trwa walka o życie, sytuacja jest krytyczna. Widzowie TVN wstrzymali oddech, Anna Dymna poinformowała
  6. Jak ogromny jest wszechświat? Nagranie wyjaśnia, ciężko sobie wyobrazić
  7. Nic tak nie wzmacnia odporności jak surówka na bazie kiszonej kapusty i ogórków. 2 dodatkowe składniki i sos zapewniają jej wyjątkowy smak
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News