Nieprawdopodobne. Wizja Jackowskiego spełniła się, dokładnie przewidział, co się wydarzy w Polsce

Nieprawdopodobne. Wizja Jackowskiego spełniła się, dokładnie przewidział, co się wydarzy w Polsce Źródło: YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski z zadziwiającą dokładnością przewidział, co wydarzy się w kraju. Jego słowa spełniły się na naszych oczach. Czy następne przepowiednie w tym gorącym temacie także mają szansę się ziścić? Wszystko pokarzą następne tygodnie.

Krzysztof Jackowski chętnie wypowiada się na tematy, które wywołują ogromne poruszenie wśród Polaków. Znany jasnowidz, dzieląc się ostatnio swoimi wizjami, nie pomylił się. Na naszych oczach spełniło się wszystko z ogromną dokładnością. Najbliższe tygodnie mogą być zaskakujące. 

Krzysztof Jackowski przewidział, co wydarzy się w kraju

Krzysztof Jackowski, przekazując swoje ostatnie wizje, przekazywał, co wydarzy się podczas wyborów prezydenckich. W piątek wieczorem na swoim kanale na platformie YouTube zdradził, jaki wynik poznamy już po zakończeniu niedzieli wyborczej. Jego słowa sprawdziły się - jasnowidz przewidział wszystkie wyniki. Przede wszystkim, jasnowidz zdradził, że wygranym zostanie Andrzej Duda. 

- W pierwszej turze w mojej ocenie zdecydowanie wygra Duda, pan Duda... Mi się kojarzy na 44 procent - powiedział Krzysztof Jackowski i nie pomylił się, bo Andrzej Duda otrzymał 43, 67-procentowe poparcie od wyborców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krzysztof Jackowski o wynikach innych kandydatów i drugiej turze wyborów 

- Ciekawa będzie reszta, zaskoczy bardzo mocno pan Hołownia i pan Bosak. W mojej ocenie dużo więcej otrzymają głosów, niż mówią sondaże. W moim odczuciu zawiedzie pan Trzaskowski. Bosak i Hołownia okaże się, że zaskarbili sobie sporo zwolenników, ci zwolennicy to będzie zabranie głosów głównie panu Trzaskowskiemu, głównie młodzi ludzie będą na nich głosować - przekazał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę nagle obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje artysta Piwnicy pod Baranami, wielka strata

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Krzysztof Jackowski w ostatnim nagraniu zdradził, że już w najbliższych dniach podzieli się swoimi wizjami na temat drugiej tury wyborów. Słowa jasnowidza znowu mogą zaskoczyć. Czy dzięki Jackowskiemu Polacy dowiedzą się dużo wcześniej o tym, kto zostanie prezydentem? 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamiast do lodówki lub zamrażarki, włóż koperek do słoika. Powód zachwyca, już nigdy nie zrobisz inaczej
  2. Dramatyczny wypadek znanego piłkarza. Gwiazdor spadł z 200 metrów (FOTO)
  3. Woda porwała samochód, utknął pod mostem. Wstrząsające zdjęcia z polskiej miejscowości
  4. Wielkie zmiany w „The Voice of Poland”. Dwie wielkie gwiazdy walczą o fotel jurora, kogo byście wybrali?
  5. Porażające dane z Polski. Od początku wakacji życie straciło już 15 osób, każdego dnia nowe ofiary
  6. Jeżeli chcesz zagłosować w drugiej turze wyborów, musisz zrobić jedną rzecz. Zostało niewiele czasu

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News