Krzysztof Jackowski odpowiada, czy pies ma duszę. Jego słowa mogą być wstrząsem dla wielu

Krzysztof Jackowski odpowiada, czy pies ma duszę. Jego słowa mogą być wstrząsem dla wielu Źródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski to słynny jasnowidz, który oprócz przepowiedni, prezentuje swoim wielbicielom wiele prywatnych przemyśleń i opinii. Niedawno podzielił się z fanami zdaniem na temat tego, czy psy mają dusze.

Krzysztof Jackowski mógł zaskoczyć swoją najnowszą wypowiedzią wielu wielbicieli. Popularny jasnowidz postanowił w jednym ze swoich filmów na YouTube odpowiedzieć na pytanie, czy psy mają dusze. Jego kontrowersyjna opinia na ten temat poruszyła wielu internautów. 

Krzysztof Jackowski zaskoczył fanów

Słynny jasnowidz aktywnie prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie umieszcza wiele filmów, nie tylko ze swoimi przepowiedniami, ale również prywatnymi przemyśleniami i opiniami na przeróżne tematy. Niedawno opublikował nagranie, w którym odpowiada o duszy i jej postrzeganiu.

- Dusza to nic nadzwyczajnego, dusza to my. Nasza wiedza i wszystko, co zrobimy w życiu. Dusza to zapisany kawał życia, z którym żyjemy od narodzin do śmierci. [...] tym jesteśmy - powiedział Krzysztof Jackowski.

Mężczyzna dodał, że dusza jest dla człowieka jak zapis jego życia, a życie jest duszy tylko pokarmem, któremu "smak" nadają nasze uczynki i wybory. 

- Wszystko co myśli i ma pamieć, musi mieć duszę, bo tym jest własnie dusza - zapisany film ze wszystkim z całego naszego życia - dodał jasnowidz. 

Krzysztof Jackowski odpowiedział na pytanie czy psy mają duszę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Swoje rozważania o duszy Jackowski rozpoczyna od filozoficznego pytania. Jasnowidz zastanawia się na początku, czy pies może posiadać duszę. Jego wypowiedź na ten temat wywołała spore poruszenie wśród internautów.

- Czy pies ma duszę? Jakbym powiedział, że tak, to nie odkryłbym niczego nowego. Większość z was, prawie wszyscy jak myślę, mają chyba podobne zdanie, bo jesteście wrażliwi, skoro jesteście na moim kanale - wyznał Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Internauci są zachwyceni jego słowami. Komentarze pod filmem zalała fala pozytywnych wiadomości.

- Dzięki Panu wiem, że ma. Każde stworzenie ja posiada - wyznała jedna z internautek.

- Panie Jackowski, jest pan jak narkotyk. Muszę od czasu do czasu "po pana sięgnąć"! Cudowny, uspokajający głos, treść zawsze interesująca - dodała kolejna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Włożyła swoich synów do piekarnika i go uruchomiła. Chwilę później stało się najgorsze, co można sobie wyobrazić
  4. Już niedługo spadnie śnieg, jednak prawdziwe szaleństwo zacznie się dopiero potem. Synoptycy łapią się za głowy
  5. Nie przyjęli księdza po kolędzie. Później dostali list, który budzi wściekłość

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News