Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego spełnia się na naszych oczach? Jasnowidz twierdzi, że będzie jeszcze gorzej

Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego spełnia się na naszych oczach? Jasnowidz twierdzi, że będzie jeszcze gorzej Źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/

Krzysztof Jackowski znów miał rację? Choć wielu nie chciało w to wierzyć, wygląda na to, że jedna z jego wizji właśnie spełnia się na naszych oczach. Co gorsza, zgodnie z jego zapowiedziami, będzie jeszcze gorzej.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z Polakami swoimi wizjami nie tylko w sprawie przyszłości naszego kraju, ale niekiedy i całego świata. Już jakiś czas temu zapowiadał, że społeczeństwo czeka naprawdę potworny czas i wiele wskazuje na to, że wszystko wypełnia się zgodnie z jego przepowiedniami. Okazuje się jednak, że choć sytuacja już nie jest najciekawsza, może być jeszcze gorzej. 

Kolejna tragiczna wizja spełnia się na naszych oczach? Krzysztof Jackowski twierdzi, że będzie jeszcze gorzej

Najsłynniejszy polski jasnowidz już od kilku dobrych miesięcy wyznaje, że III wojna światowa jest bliżej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Podawał państwa, których konflikt miałby do niej doprowadzić i zdradzał, jak miałby wyglądać początek tych dni. Wielu nie dowierzało, że Jackowski może mieć rację, jednak obecna sytuacja na Bliskim Wschodzie zdaje się sugerować, że najczarniejsza wizja spełnia się na naszych oczach. 

W świetle ostatnich wydarzeń, jasnowidz postanowił za pośrednictwem portalu YouTube utworzyć transmisję na żywo i poszerzyć swoje dotychczasowe twierdzenia. Zgodnie z jego słowami, to dopiero początek i będzie jeszcze gorzej, niż nam się wydaje. W swojej wypowiedzi nawiązał do Rosji oraz do tego, czego powinniśmy się spodziewać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- W stosunku do tego, co robi Turcja, Putin się będzie bardzo dziwnie zachowywał. Ale to nie będzie fałszywe zachowanie. Putin do całej tej sytuacji będzie podchodził bardzo ostrożnie, ponieważ wie, że jest to prowokacja (...) Ja mam wrażenie, że odsiecz, którą Rosja będzie chciała zrobić, to zrobi cudzymi rękoma, natomiast w moim odczuciu w tej fazie Rosja się nie przeciwstawi czemukolwiek, na razie - stwierdził. 

Jackowski wyznał, że najgorsze jeszcze nie nadeszło, i choć ma nadzieję, że nigdy nie nadejdzie, mogą wystąpić tzw. "wtrącenia militarne". 

Dzisiaj grzeje: 1. Adoptowali noworodka. Po latach się rozmyślili, twierdzą, że dziecko niszczy ich rodzinę
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

- Z całej tej mojej przepowiedni, o której mówiłem, jeszcze to słowo "masakra" nie stało się. Oby się nie stało, ale ja nadal to czuję, że może dojść do takiej masakry (...) Ja mam wrażenie, że w to się ktoś militarnie wtrąci. Ktoś trzeci. (...) Ten atak Turcji jest tylko preludium do tego, co będzie się działo tam w najbliższym czasie. Nie twierdzę, że to się będzie działo z dnia na dzień, mogą być chwile, że to się uspokoi. Ale tam już nie będzie dobrze. Będzie o wiele gorzej, niż było dotychczas. I wpłynie to bardzo negatywnie na Europę - dodał. 

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News