Jackowski miał wizję dot. najbliższych dni. Jest w niej tyle zła, że tym razem przesadził

Jackowski miał wizję dot. najbliższych dni. Jest w niej tyle zła, że tym razem przesadził Źródło: youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski wielokrotnie przedstawiał przerażające wizje dotyczące wydarzeń na świecie. Nigdy nie były optymistyczne, ale tym razem jasnowidz przekazał wyjątkowo złe wieści. Wszystko ma się rozegrać jeszcze we wrześniu. Trudno nie odnieść wrażenia, że tym razem bardzo mocno przesadził ze swoimi rzekomymi wizjami.

Krzysztof Jackowski zdobył popularność dzięki udziałowi w głośnych sprawach zaginięć. Ostatnimi czasy wypowiadał się na przykład na temat miejsca znalezienia Dawidka Żukowskiego czy Piotra Woźniak-Staraka. Jasnowidz ma także wizje odnoszące się do ogólnych wydarzeń na świecie. Miał przewidzieć zamach w Nowej Zelandii czy pożar katedry Notre Dame. Teraz opisał, co ma się wydarzyć już za kilka dni.

Krzysztof Jackowski straszy swoich widzów

Krzysztof Jackowski regularnie prowadzi transmisje na żywo na platformie Youtube. Za każdym razem zbiera tam sporo grono widzów, którzy z zaciekawieniem słuchają jego przepowiedni. Podczas streamów wizjoner dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi Polski, Europy i reszty świata. Wśród najwierniejszych widzów znany jest z zapowiadania zbliżającej się III wojny światowej.

Choć na razie nic nie wskazuje, aby akurat ta wizja miała znaleźć swoje potwierdzenie w rzeczywistości jasnowidz uważa, że już niedługo wydarzy się coś, co będzie miało fatalne konsekwencje, a ludzkość powinna się przygotować na wyjątkowo trudny czas. Jego przepowiednie nigdy nie były optymistyczne, ale tym razem zawarł w nich tyle zła, że niektórzy uznają to za przesadę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wg. Jackowskiego już za kilka dni ma dojść do strasznych wydarzeń

Krzysztof Jackowski zdecydował się przedstawić bardzo konkretną opinią na temat tego, co jego zdaniem wydarzy się jeszcze we wrześniu. Jasnowidz uważa, że dojdzie do ataku na Iran, a Polska będzie zaangażowana w pomoc stronie atakującej. Ma to być początek tak długo przez niego zapowiadanego światowego konfliktu.

- Iran będzie zaatakowany. Z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Nie zawsze czas ma znaczenie w jasnowidzeniu, tu bardzo ryzykuję, ale czuję atak w drugiej połowie września. (...) Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska się bardzo w ten atak zaangażuje. Jest to błąd Polski, ponieważ Polska jako sojuszniczek w mojej ocenie niewiele znaczy dla USA, jak mięso armatnie - powiedział.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

Przepowiednia nie precyzuje czasu, jednak jeśli faktycznie do tych zdarzeń ma dojść jeszcze we wrześniu, zostało zaledwie kilka dni. W obecnej chwili aż ciężko uwierzyć, że coś takiego może się stać, Krzysztof Jackowski jest jednak przekonany, że już niedługo ludzkość będzie świadkiem okropnych zdarzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

Źródło: Youtube

Następny artykuł