Policja wydała zaskakujący komunikat dot. Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o sprawę śp. 5-letniego Dawida

Policja wydała zaskakujący komunikat dot. Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o sprawę śp. 5-letniego Dawida Źródło: youtube/JASNOWIDZ_Krzysztof_Jackowski_Official/

Krzysztof Jackowski jako najbardziej znany polski jasnowidz niejednokrotnie przepowiadał, co jego zdaniem może się wydarzyć czy też jaki finał może mieć dana sprawa. Nie inaczej było w przypadku poszukiwań 5-letniego Dawidka, czym przez ponad tydzień żyła cała Polska. Policja wydała właśnie oficjalny komunikat dotyczący jego pomocy.

Krzysztof Jackowski pomagał w odnalezieniu chłopca? Wielu nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości, biorąc pod uwagę kilka jego wizji w tej sprawie. Przez kilkanaście ostatnich godzin funkcjonariusze policji skupili się jedynie na znalezionym ciele, teraz jednak zdecydowali się zabrać głos w sprawie wizjonera. Pojawił się oficjalny komunikat. 

Krzysztof Jackowski pomógł w poszukiwaniach? Policja wydała zaskakujący komunikat 

W okresie poszukiwań Dawida Żukowskiego, które swój tragiczny finał miały wczoraj popołudniu, mogliśmy poznać kilka wizji Jackowskiego na temat tego, gdzie prawdopodobnie znajduje się ciało chłopca. Zwłoki rzeczywiście zostały odnalezione, jednak czy była to zasługa znanego polskiego jasnowidza?

Policja wydała oficjalny komunikat, w którym poinformowała, że śledczy nie korzystali z usług Krzysztofa Jackowskiego. Jednoznacznie zdementowali wszelkie doniesienia, które od wczoraj pojawiają się w mediach, jakoby mundurowi podążali szlakiem wyznaczonym przez 56-latka albo korzystali z dawanych przez niego wskazówek. Wciąż jednak brakuje informacji na temat tego, co ostatecznie doprowadziło ich do ciała chłopca. Mundurowi złożyli również kondolencje rodzinie Dawidka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dawidek nie żyje 

Przypominamy, że w minioną sobotę po godzinie 16:00 policja zorganizowała konferencję prasową. Przyznali wtedy, że znalezione zostało ciało chłopca w wieku około 5 lat. Mundurowi nie stwierdzili jednoznacznie, czy zwłoki rzeczywiście należą do zaginionego 10 lipca Dawidka, jednak śledczy są niemalże pewni, że najintensywniejsze w historii polskiej policji poszukiwania właśnie dotarły do tragicznego finału. Wskazuje na to między innymi ubiór odnalezionego dziecka.

Pewne informacje w tej sprawie, pojawią się najprawdopodobniej w przeciągu kilku dni, gdy ciało zostanie okazane matce chłopca. Kryminalni wciąż pracują na miejscu, w którym dokonano porażającego znaleziska. Na dokładne wieści w sprawie tego, co stało się z malcem, trzeba będzie jednak poczekać jeszcze długi czas. 

  1. Ujawniono zarobki Danuty Wałęsy. Pierwsza Dama zarabia WIĘCEJ od męża. Lech jest WŚCIEKŁY
  2. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  3. Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"
  4. Pojawiła się nowa teoria dot. śmierci Dawidka. Ekspert przedstawił tezę o nieszczęśliwym wypadku
  5. Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton
  6. Nikt nie zauważył niepokojących sygnałów ws. Dawidka. Zastanawiające słowa psycholog sądowej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu