Co się dzieje z Krzysztofem Jackowskim? Niepokojące informacje trafiły do mediów

Co się dzieje z Krzysztofem Jackowskim? Niepokojące informacje trafiły do mediów Źródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski to postać, która wzbudza wiele kontrowersji. Podający się za jasnowidza mężczyzna swoimi wizjami dotyczącymi przeszłości zainteresował masę osób. Ostatnio do mediów trafiły niepokojące informacje na jego temat.

Krzysztof Jackowski od wielu lat przekazuje ludziom swoje wizje. Sprawdzają się one co prawda z różnym rezultatem, jednak nie zmienia to faktu, że dzięki nim zyskał wielu sympatyków. Do mediów dotarły nowe informacje dotyczące rzekomego jasnowidza. 

Krzysztof Jackowski i jego wizje przyszłości

Krzysztof Jackowski nie raz raczył przekazywać Polakom zagadkowe wizje dotyczące przyszłości. Ostatnio pojawiły się na jego temat niepokojące informacje.

Jako swoją paranormalną specjalizację Krzysztof Jackowski uznaje odnajdywanie zaginionych osób. Sam twierdzi, że rozwiązał już kilkaset spraw tego typu. Warto zauważyć, że raport Komendy Głównej Policji z roku 2000 stwierdził znikomą skuteczność jasnowidzów przy rozwiązywaniu spraw. Krzysztof Jackowski zapowiedział wówczas pozew, który jednak nigdy nie został wniesiony. Kilkukrotne propozycje weryfikacji jego nadprzyrodzonych zdolności spotkały się z odmową. Próbie chciało go poddać Sopockie Towarzystwo Naukowe, a nawet Fundacja Jamesa Randiego, która oferowała milion dolarów nagrody za udowodnienie istnienia zjawisk paranormalnych.

Mimo tego, że zdolności Krzysztofa Jackowskiego nigdy nie zostały zweryfikowane w sposób naukowy, jego wizje spotykają się z dużą popularnością wśród widzów. Filmy, na których opowiada o potencjalnej przyszłości, mają setki tysięcy wyświetleń. Ostatnio jednak pojawiły się niepokojące informacje na temat mężczyzny prowadzącego działalność paranormalną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niepokojące doniesienia o jasnowidzu

Niezależnie od skuteczności wizji, Krzysztof Jackowski w swojej pracy spotkał się z dużą ilością ludzkiego cierpienia. Coś takiego bez wątpienia może przynieść poważne konsekwencje zdrowotne. Ostatnio zmusiło go to do podjęcia bardzo ważnej życiowej decyzji.

- Zacząłem odczuwać problemy z sercem i trafiłem do szpitala - powiedział ostatnio jasnowidz. 

Lęk przed śmiercią zmusił go do podjęcia istotnego kroku. Krzysztof Jackowski powiedział stanowcze "nie" nałogowi, z którym zmagał się już od lat. Mowa tu o papierosach. Niszczycielski nałóg poszedł w odstawkę. Mężczyzna zaczął też wprowadzać do swojego codziennego życia więcej ruchu. Z pewnością pomoże to w poprawie jego stanu zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia

Nie pozostaje życzyć Krzysztofowi Jackowskiemu nic innego niż wytrwania w postanowieniu. To duży krok w dbaniu o własne zdrowie. Bez wątpienia rzucenie palenia nie jest prostą sprawą. Zwłaszcza, jeżeli trwanie pod wpływem nałogu miało miejsce przez dziesiątki lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Zrobiono je tuż przed śmiercią. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie ukochanej księcia Harry'ego z przeszłości
  4. Kultowy aktor Polsatu i TVN potrzebował pilnej operacji. Bardzo smutna informacja dla wszystkich fanów
  5. 65-letni gwiazdor serialu na TVN niespodziewanie został ojcem. Zdjęcie ze szpitala rozczula do łez
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News