Jackowski opowiadał o zmarłej kobiecie. Nagle za jego plecami wydarzyły się nieprawdopodobne rzeczy

Jackowski opowiadał o zmarłej kobiecie. Nagle za jego plecami wydarzyły się nieprawdopodobne rzeczy Źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski co jakiś czas prowadzi transmisje w internecie. Zazwyczaj wszyscy są skupieni na słowach wizjonera, ale tym razem uwagę widzów przykuło coś zupełnie innego. Za jego plecami zauważyli coś niepokojącego.

Krzysztof Jackowski jest bardzo popularny w Polsce z powodu swoich wizji. Jasnowidz często udzielał się w telewizji czy pomagał policji w rozwiązywaniu różnych spraw. Obecnie prowadzi kanał, na którym prowadzi transmisje na żywo dla swoich fanów. Podczas ostatniej z nich wydarzyło się coś niezwykłego, co tłumaczy mocą sił nadprzyrodzonych. 

Dziwne wydarzenia za plecami jasnowidza

Transmisje 56-latka ogląda średnio 100 tysięcy widzów. Na ostatnim nagraniu miało miejsce dziwne zdarzenie. Krzysztof Jackowski opowiadał o sprawie zaginięcia starszej pani z Olsztyna. W pewnym momencie jasnowidz uniósł gazetę z artykułem na temat tego zdarzenia. W momencie odłożenia przedmiotu drzwi w rogu pokoju same się otworzyły. Od razu pojawiły się komentarze internautów, którzy sugerują wizytę ducha zmarłej kobiety w mieszkaniu jasnowidza.

- Moim zdaniem zmarli mogą się manifestować po śmierci. Panie Krzysztofie, proszę spróbować wyjaśnić, co sprawiło, że drzwi w pewnym momencie otworzyły się samoistnie i to w momencie gdy mówił Pan o tej starszej pani - skomentowała jedna z nich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski nie potrafi wyjaśnić tej sytuacji  

Jasnowidz odpowiedział na pytania swoich widzów w sposób sugerujący, że odpowiedzialne za to zdarzenie mogą być siły nadprzyrodzone.

- Nie wiem, co powiedzieć z tymi drzwiami. Byłem sam w mieszkaniu i nie było przeciągu, a drzwi są solidne i ciężkie, poniemieckie- napisał w komentarzach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zwycięzca Eurowizji walczy o życie. Lekarze dają mu maksymalnie 4 lata 

2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Krzysztof Jackowski często jest atakowany przez sceptyków jego wizji. Twierdzą, że jest mitomanem. Jasnowidz odpiera te zarzuty i popiera je dowodami na efekty swoich wizji. Wiele spraw, w których pomagał, zostało rozwiązanych dzięki jego wskazówkom. Sam szacuje, że 80% jego widzeń jest trafnych. Przyznaje, że zdarza mu się pomylić. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polki dostaną większe emerytury! Lada dzień wielkie podwyżki, wiemy o ile
  4. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków
  5. Genialny sposób babć na rozpadające się pierogi. Dzięki niemu zawsze będą idealne, teściowa będzie ci zazdrościć

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News