Krzysztof Jackowski znowu miał wizję ws. Dawida. "Ojciec nikomu nie oddał tego dziecka"

Krzysztof Jackowski znowu miał wizję ws. Dawida. "Ojciec nikomu nie oddał tego dziecka" Źródło: youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski postanowił podzielić się ze swoimi widzami kolejną wizją na temat zaginionego Dawidka. Jego słowa mogą wykluczyć wiele teorii, jakie snują internauci z jednego ważnego powodu - uważa, że dziecko nie zostało nikomu przekazane.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny dał popis swoich umiejętności. Jest pewien, że dziecko nie zostało nikomu oddane ani przekazane, co zmniejsza ilość hipotez na temat tego, co mogło stać się z poszukiwanym od tygodnia 5-latkiem. Jasnowidz mocno się zaangażował i przekazał ogrom informacji, które mogą być istotne.

Krzysztof Jackowski uważa, że w jego mniemaniu dziecko nie mogło zostać nikomu przekazane. W wizji nie ma osób trzecich

Jasnowidz z Człuchowa postanowił rozwinąć swoją wizję sprzed kilku dni, kiedy to powiedział, że nie ma dobrych przeczuć co do losów Dawidka. Jackowski jest pewien jednego: na pewno w zaginięciu chłopca nie brały udziały osoby trzecie, a tym bardziej dziecko nie zostało nigdzie wywiezione lub komuś przekazane - za granicę lub pod opiekę.

- To nagłośnienie sprawia, że w umysłach powstają liczne sugestie, przeczucia i nawet logika podsuwa pewne pomysły. Jest wiele znaków zapytania. Dlaczego ojciec wyłączył telefon w okolicach Okęcia? Przecież tam może być też teza, że ojciec mógłby to dziecko oddać. Różne mogą być teorie. Ja powiem Państwu w ogólnym słowa znaczeniu, żeby nie naruszać mojej moralności, że moim zdaniem on nikomu nie oddał tego dziecka i wszystko rozegrało się między ojcem a dzieckiem - wyjaśnia co miał na myśli Krzysztof Jackowski.

Według jasnowidza należy szukać za dzielnicą Łąki w Grodzisku

Człuchowski wizjoner zdradził także, że na poszukiwaniach należy się skupić za dzielnicą Łąki w Grodzisku Mazowieckim. Należy kierować się w kierunku autostrady, aby znaleźć ciało dziecka, ale uciął swoją wypowiedź, gdy miał powiedzieć, co dokładnie trzeba sprawdzić. Być może chodziło mu zbiorniki wodne, których w tamtej okolicy jest całkiem sporo i były sprawdzane niedawno przez nurków i kryminalnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Gdybym miał rzeczy ojca i dziecka, uważam że byłbym w stanie zrobić sensowną wizję. Kiedy popatrzyłem na zdjęcie elektroniczne, wtedy jeszcze nie była to sprawa głośna, to był pierwszy dzień, w zasadzie poranek po tej tragedii na torach, to poczułem złe coś. Poczułem, że tego chłopca trzyma mężczyzna na ręku. Nie wiem, miałem wrażenie, że jest bezwładny. A ten mężczyzna płacze, łzy mu lecą. A później kojarzę, że on coś otwiera. Nie wiem, jakieś wieko, jakąś klapę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Krwawa jatka w polskim domu. Żona zaatakowała męża nożem, ale to on zabił ją. Potem patrzył, jak powoli umiera
  4. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  5. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie
  6. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News