W wizji Jackowskiego o koronawirusie pojawiła się data 17 marca. Twierdzi, że zobaczył najbliższe wydarzenia

W wizji Jackowskiego o koronawirusie pojawiła się data 17 marca. Twierdzi, że zobaczył najbliższe wydarzenia Źródło: YouTube Super Express

Krzysztof Jackowski od lat dostarcza nam sensacyjnych informacji o swoich wizjach dotyczących przyszłości. Mężczyzna, który twierdzi, że potrafi zajrzeć w karty przyszłości odniósł się do aktualnej sytuacji spowodowanej przez koronawirusa. Co jego zdaniem przyniosą najbliższe dni?

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się z Polakami swoimi podejrzeniami dotyczącymi nadchodzącej przyszłości. Jego wizja odnosiła się do daty 17 marca. Wszystko związane jest z aktualnie panującą pandemią. Niektórzy mogą być zmartwieni słowami, które padły z jego ust.

Wizja przyszłości, która dotyczyła koronawirusa

Nie da się ukryć, że Krzysztof Jackowski wzbudza bardzo skrajne emocje u wielu osób. Niektórzy biorą jego wizje absolutnie na poważnie i przejmują się tym co zdaniem mężczyzny przyniesie przyszłość. Inni uważają jednak, że jego słowom nie można dawać wiary, a przyszłości nie da się przewidzieć. Niezależnie od tego jak podchodzi się do wizji, którymi dzieli się Krzysztof Jackowski jego słowa spotykają się ze sporym zainteresowaniem zarówno entuzjastów jak i krytyków. Ostatnia jego wizja odnosiła się do zamieszania związanego z koronawirusem.

Mężczyzna, który podaje się za jasnowidza często odnosi się do bieżących wydarzeń na świecie. Nie inaczej jest w przypadku aktualnie panującej pandemii. Jego wizja może niektórych mocno zaniepokoić. Przed czym ostrzega Krzysztof Jackowski?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przepowiednia, którą podzielił się Krzysztof Jackowski może być niepokojąca

Aktualne wydarzenia związane z zagrożeniem epidemiologicznych u wielu z nas wzbudzają ciekawość. Chyba każdy chciałby wiedzieć jak rozwinie się ta sytuacja i kiedy wszystko powróci na normalne tory. Słowa, które wypowiedział Krzysztof Jackowski nie napawają optymizmem. Rzekomy jasnowidz stwierdził, że walka z koronawirusem może być daremna. Mężczyzna wspomniał również datę 17 marca. Powiedział, że nie jest to data zażegnania kryzysu, jednak wydarzy się wówczas coś istotnego.

Wizja, o której opowiedział Krzysztof Jackowski, została przez niego podsumowana tym, że ludzie przechodzili już przez różne epidemie. Stwierdził, że wszyscy aktualnie boją się oddychać i przewidywał to już kilkanaście lat temu. Dla przykładu epidemii, z którymi uporała się już ludzkość, podał pandemię grypy hiszpanki. Mężczyzna stwierdził, że ludzie na nią też nabrali odporności. Nie stało się to jednak samoistnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Chiny mają propozycję dla Polski, chodzi o koronawirusa. Niebywałe, może okazać się kluczowa w walce z epidemią

2. Polizała deskę w publicznej toalecie. Blogerka uznała, że jest „zbyt piękna i bogata”, by się zarazić

Warto jednak mieć na uwadze to, że kryzys związany z tą chorobą został zażegnany dzięki pracy naukowców i opracowanej szczepionce. Zanim do tego doszło zginęło kilkadziesiąt milionów ludzi. W związku z tym warto stosować się do zaleceń i dbać o higienę oraz unikać skupisk ludzkich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Oficjalny komunikat WHO. Organizacja przestrzega przed stosowaniem popularnego środka przeciwbólowego
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Agata Duda w końcu przerwała milczenie. Chodzi o koronawirusa
  4. Szybki test ujawnia twoje największe i najgorsze wady. Nawet te, które próbujesz ukryć, odważysz się?
  5. Kierowca wziął pod swój dach bezdomnego kota. Niesamowite, jak kilka dni później zwierzak się "odwdzięczył"
  6. Uważajcie, po badaniach w laboratorium Lidl pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Nie jedzcie go

Źródło: Eska Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News