Krzysztof Jackowski ujawnia, kiedy skończą się potworne upały. Jego słowa nie spodobają się wielu

Krzysztof Jackowski ujawnia, kiedy skończą się potworne upały. Jego słowa nie spodobają się wielu Źródło: screen/Youtube.com/ FAKT24.PL

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz, którego tegoroczna prognoza pogody zgadza się w praktycznie w stu procentach, powiedział, kiedy właściwie nadejdzie upragniony koniec upałów. Czy i tym razem - jak na razie nieomylny "jasnowidz z Człuchowa" będzie miał racje?

Krzysztof Jackowski postanowił opowiedzieć o prognozie pogody. Medium, które trafnie wywnioskowało, jak będzie wyglądać pogodowa mapa Polski w ciągu wiosny i lata, zdecydowało się na podanie dokładnej daty zakończenia upałów. Niektórzy mają nadzieje na to, że słowa wizjonera i tym razem będą w stu procentach trafione. Część Polaków wyczekujących wakacji zaczęła się obawiać, że ich urlop może być nieudany z powodu niespodziewanego ochłodzenia. 

Nikt nie dawał mu wiary. Krzysztof Jackowski trafnie przepowiedział pogodę

Na samym początku stycznia 2019 roku Jackowski miał wizję mówiącą o tym, jak będzie wyglądać prognoza pogody na nadchodzące miesiące. Medium wierzyło w to, że na terenie naszego kraju pokażą się wielkie upały, a klęski żywiołowe w postaci burz i gradu będą regularnie nawiedzać mieszkańców całej Polski.

- Od susz i upałów po nagłe, wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody i potężnymi ulewami. Mówiłem, że w tamtym roku lato będzie długie i suche. Było takie. W tym roku będzie gorące, ale będzie sporo kataklizmów deszczowych, burzowych, wichrowych, ulewowych przeplatało się z tym gorącym latem. Tak mi się to kojarzy. Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie – mówił Jackowski w wywiadzie dla Super Expressu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jackowski przewiduje, kiedy skończą się upały

Mimo że upały dla wielu były bardzo męczące, to niektórzy polubili iście afrykańską temperaturę i zaczęli planować urlopy na terenie Polski. To właśnie oni, miłośnicy słońca będą zmartwieni słowami jasnowidza, który mówi, że ten tydzień będzie o wiele chłodniejszy od pozostałych.

Według wywiadu, którego udzielił "Super Expressowi" wizjoner, pogoda do obecnego stanu powróci dopiero w środku lipca, a całkowite ochłodzenie nadejdzie w sierpniu.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Babcia Michalina robi niewyobrażalne rzeczy "zarezerwowane" dla młodych. Mają zastrzeżenia do jej pasji
    2. Rodzina królewska będzie musiała się z tego tłumaczyć. Książę spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia
    3. Za kulisami TVP Kurdej-Szatan potraktowana w najgorszy możliwy sposób. To koniec kariery gwiazdy w mediach publicznych?
    4. Iwona zorganizowała kultowe wiejskie wesele. Od przyjaciół z miasta usłyszała tak przykre słowa, że aż boli na samą myśl

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News