Krzysztof Jackowski opisał swoją wizję na koniec 2019 roku. Nie przekazał dobrych wiadomości, Polacy będą zasmuceni

Krzysztof Jackowski opisał swoją wizję na koniec 2019 roku. Nie przekazał dobrych wiadomości, Polacy będą zasmuceni Źródło: youtube.com

Krzysztof Jackowski nie próżnuje - opowiedział o swojej najnowszej wizji dotyczącej ostatnich tygodni 2019 roku. Nie są to dobre wiadomości, wszyscy byli pewni, że będzie inaczej.

Krzysztof Jackowski obszernie wypowiedział się w temacie ostatnich dni 2019 roku. Polacy po usłyszeniu jego słów zamarli. Z pewnością nie na taki rozwój sytuacji liczyli. Jasnowidz w podobnym tonie wypowiadał się również 2 miesiące temu, niestety zdania nie zmienił.

Krzysztof Jackowski dobitnie wypowiedział się o końcówce roku 2019

Znany jasnowidz po raz kolejny użył swoich niecodziennych zdolności i podzielił się wizją na nadchodzącą końcówkę roku. Wielu Polaków może być zasmuconych, a wręcz niezadowolonych - wymarzony urlop ze śniegiem w tle na pewno w tym roku się nie sprawdzi. Krzysztof Jackowski zdradził, na jaką pogodę możemy liczyć w najbliższych tygodniach.

- Pogoda na te święta? Słaba. Będą to jesienne święta, deszczowe, mgliste, nieciekawe. Trochę przed świętami krótki epizod będzie z zimą i może będzie też krótki epizod z zimą w styczniu i tyle powalczy zima. A potem będzie taki czas stagnacji jesienno-przedwiosennej. Ciężko powiedzieć, kiedy spadnie pierwszy śnieg, ale wydaje mi się, że będzie to przed świętami, z tym że to będzie krótki epizod i później już będzie tak sobie. Jeszcze w styczniu może być krótki epizod ze śniegiem i prawdę mówiąc tyle zima powalczy - powiedział Krzysztof Jackowski.

Za niecałe 2 tygodnie okaże się, czy jasnowidz z Człuchowa miał rację

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Całkiem niedawno Krzysztof Jackowski wróżył, że zima w tym roku będzie naprawdę specyficzna - anomalie pogodowe będzie widać na każdym kroku. Jasnowidz potrafił również przewidzieć prądy ciepłego powietrza, co częściowo się sprawdziło. Nie wiadomo, czy jego przepowiednia na święta będzie trafna, gdyż w innych źródłach pojawiły się wzmianki o zimie 30-lecia.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Amerykańscy meteorolodzy przewidują, że Europa w drugiej połowie grudnia pokryje się śniegiem, a temperatury dojdą nawet do -20 stopni Celsjusza. Na tę chwilę, gdy obserwujemy pogodę za oknem i słuchamy doniesień meteorologów, widzimy, że nic nie wskazuje na śnieżny armagedon, a raczej na potwierdzenie słów jasnowidza z Człuchowa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Bardzo zła wiadomość dla użytkowników gazu LPG. Od 2020 r. może się kompletnie nie opłacać
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News