Jackowski kolejny raz miał wizję o koronawirusie w Polsce. Mówi, co jego zdaniem się wydarzy

Jackowski kolejny raz miał wizję o koronawirusie w Polsce. Mówi, co jego zdaniem się wydarzy Źródło: youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski przychodzi do Polaków z kolejną wizją. Najbardziej znany w kraju jasnowidz postanowił podzielić się swoimi przewidywaniami w sprawie koronawirusa w kraju. Już wiadomo, co zobaczył.

Krzysztof Jackowski nieustannie ma w swojej głowie wizje na temat tego, co dzieje się w naszym kraju. Jasnowidz cieszy się wielką popularnością za sprawą tego, że już wielokrotnie jego wizje miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem postanowił podzielić się swoimi wizjami w temacie koronawirusa w kraju.

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję w sprawie koronawirusa w Polsce

Koronawirus jest już w Polsce, codziennie dowiadujemy się o kolejnych pacjentach, którzy zostają zarażeni niebezpiecznym wirusem. Wczoraj w godzinach popołudniowych pojawiła się wiadomość, że w Polsce zmarła pierwsza osoba, u której został wykryty koronawirus. 57-letnia kobieta pochodząca z Wielkopolski dowiedziała się o wirusie w poniedziałek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgodnie z danymi Ministerstwa Zdrowia w Polsce jest już 64 osób, które zostały zarażone wirusem. W związku z bardzo łatwą możliwością zarażenia się zostały zamknięte szkoły, przedszkola, żłobki, a także szkoły wyższe. Co chwile pojawiają się kolejne wiadomości, które dotyczą wszystkich Polaków. W obliczu realnego zagrożenia wypowiedział się także Krzysztof Jackowski, który miał kolejną wizję. 

Krzysztof Jackowski dzieli się przewidywaniami

Przede wszystkim Krzysztof Jackowski zobaczył w wizji datę. 17 marzec to dzień, w którym rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce ma się zmniejszyć. Jednocześnie jasnowidz zaznaczył, że w tym dniu wirus nie zniknie w magiczny sposób, ale zdecydowanie osłabnie na sile.

- Nie umniejszam niczego tej sytuacji. Szanuje przekaz medialny. Media mówią nam, jak się nie zarazić. Poczytajmy też wypowiedzi lekarzy, profesorów o tym jak działają wirusy. Poczytajmy statystyki medyczne. I porównajmy to do obecnej sytuacji. To dalej będziemy widzieli w tym problem, ale zrozumiemy, że takich wirusów było mnóstwo i będzie mnóstwo. Zrozumiemy, że jesteśmy narażeni i możemy się zarazić - wyznał Krzysztof Jackowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie

W ostatniej interpretacji wizji, Krzysztof Jackowski skupił swoją uwagę na porównaniu grypy i koronawirusa. Zestawienie tych chorób ma pokazać, jak wielkim problemem są groźne bakterie. Krzysztof Jackowski uspokaja wszystkich, mówiąc, że grypa zbiera o wiele większe żniwo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  4. Niepokojąca wiadomość dot. 14-letniego syna Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan otrzymał dramatyczny telefon w jego sprawie
  5. Paraliż szpitala na południu Polski. Stwierdzono koronawirusa u lekarza
  6. Polacy biją rekordy zakupów. Ale nie w Biedronkach i nie w Lidlach

źródło: gazeta pomorska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News