Jackowski zaapelował do Polaków. Jest fatalnie, jego słowa nie pozostawiają wątpliwości

Jackowski zaapelował do Polaków. Jest fatalnie, jego słowa nie pozostawiają wątpliwości Źródło: youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski zwrócił się do wszystkich mieszkańców Polski. Wizje, które się pojawiły się w głowie jasnowidza, nie pozostawiają wątpliwości: jest fatalnie, a będzie jeszcze gorzej.

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości dla mieszkańców naszego kraju. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów nie pozostawia żadnych wątpliwości, że jest fatalnie, a nadciąga wizja jeszcze gorszych wydarzeń. Jasnowidz zwraca się do Polaków z niesamowicie istotnymi słowami. 

Krzysztof Jackowski alarmuje wszystkich Polaków. Jego słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości

Niezmiennie od kilku lat Krzysztof Jackowski udowadnia, że jego przepowiednie często znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Niełatwe zadanie, jakie ma przed sobą, wydaje się przychodzić mu z łatwością, a za każdym razem dzieli się swoimi wizjami z Polakami, którzy czekają na jego kolejne słowa. 

Niestety, dziś Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych wiadomości. Słowa, które przekazał ostatnio, wskazują na to, że tak fatalnie, jak jest teraz, jeszcze nie było, a będzie jeszcze gorzej. Jednak Krzysztof Jackowski ma dla wszystkich pilny apel, który może pomóc przetrwać to, co przyniesie los. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sekret, którym podzielił się Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski został ostatnio zapytany o to, co poradziłby w spawie wyjazdu z kraju. Pytanie to sprowokowało jasnowidza do niezbyt optymistycznej odpowiedzi. 

- Gdybym był młodym człowiekiem, wyjechałbym z Polski. Wyjechałbym dlatego, że w tym kraju nie podoba mi się wiele rzeczy - poradził. 

Dlaczego Krzysztof Jackowski wyjechałby z kraju? Czyżby w najbliższej przyszłości miałby się pojawić tragiczne wydarzenia, które odmienią los Polaków?

- Braku szacunku w sensie przygotowania do leczenia ludzi w kraju, służba zdrowia zawsze leży na łopatkach i będzie leżała. A też nie podoba mi się w tym kraju, że ludzie, którzy się zagarną do polityki, czy to jest polityka małomiasteczkowa, czy jest to polityka na skalę krajową, to ci ludzie żyją, ci ludzie są aktywni, ci ludzie się realizują. Cała reszta to szara masa, która musi się podporządkować coraz dziwniejszym przepisom - wyjaśnił swoją odpowiedź. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
2. Wiadomość przekazała rodzina. Nie żyje uwielbiany aktor, Polacy pokochali go za serial na Polsacie

Krzysztof Jackowski nie podzielił się optymistyczną wizją Polski. Jego słowa mogą budzić przerażenie. Czas pokaże, czy rzeczywiście dalej tak będzie wyglądać nasz kraj. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomość
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Dopiero teraz ujawniono dramatyczne szczegóły choroby Tomasza Lisa. Smutne słowa, ciężko powstrzymać łzy
  5. Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

źródło: alaluna

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News