Krzysztof Jackowski - wyciekła porażająca prawda
JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/YouTube
Aneta Wasilewska - 10 Lipca 2020

Wyciekła porażająca prawda. Policja zdradziła sekret Jackowskiego, mało kto mógł przewidzieć

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Znany jasnowidz chętnie pomaga policji w poszukiwaniach, włączając się w trudniejsze sprawy. Jasnowidz często podkreśla, że często zdarza mu się podać rozwiązanie, na które nie wpadł nikt inny. Teraz funkcjonariusze policji wyjawili prawdę. Już wiadomo, jak jest z wizjami Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski zdobył w Polsce ogromne uznanie. Wielu Polaków zaczęło wierzyć, że jego wizje sprawdzają się w stu procentach, reszta sceptycznie podchodzi do jego słów, wskazując na fakt, że jasnowidz ma tyle przepowiedni, że w końcu coś się musi sprawdzić. W sprawie wizji i obrazów pojawiających się w głowie jasnowidza wypowiadali się zarówno funkcjonariusze policji, jak i badacze. Jaką prawdą się podzielili? 

DDTVN - żona SołtysikaZachwytom nie ma końca. O 24 lata młodsza żona Sołtysika jest onieśmielająco pięknaCzytaj dalej

Jaką skuteczność w swoich przepowiedniach ma Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski na swoim kanale na platformie YouTube niemalże codziennie dzieli się z Polakami kolejnymi wizjami. Z jasnowidzem można umówić się także na prywatne spotkanie, wysłać maila lub zadzwonić. Każdy, kto chciałby się z nim skontaktować, ma wiele możliwości, co sprawia, że Jackowski pracuje bez wytchnienia. 

Polski jasnowidz wielokrotnie w wywiadach przyznawał, że skuteczność jego wizji jest niezwykle pomocna, a policja w kraju często korzysta z jego usług podczas ciężkich spraw, które tylko umysł jasnowidza potrafi rozwiązać. Niewielu funkcjonariuszy w kraju przyznaje się do takich działań, jeżeli ktoś z policji się wypowiada na jego temat, raczej jest sceptycznie nastawiony. 

Warto się zastanowić, czym tak naprawdę jest jasnowidzenie, a jest to nic innego, jak zdolność postrzegania wydarzeń, które nie miały jeszcze miejsca. Niestety, nauka nie znalazła żadnych dowodów na potwierdzenie teorii, że takie zjawisko istnieje. Badacze Richard Wiseman i Donald West próbowali przeprowadzić eksperymenty z jasnowidzami. Z ich analiz wyszło, że jasnowidz miał takie samo powodzenie w przepowiadaniu przyszłości, co studenci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie żyjeKolejna młodzieżowa gwiazda nie żyje. Popełniła samobójstwoCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski a polska policja 

Biuro Koordynacji Służby Kryminalnej podzieliło się analizami dotyczącymi kilkuset przypadków, w których policja wykorzystywała informacje przekazywane przez jasnowidzów. Jaka była ich skuteczność? Osoba, która miała mieć zdolność do przewidywania przyszłości, okazała się mieć skuteczność na poziomie błędu statystycznego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski nie mógł dłużej milczeć. Minister wydał nagły komunikat ws. II tury wyborów

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny apel. Chodzi o ludzkie życie

Krzysztof Jackowski może być dla wielu osób ostatnią nadzieją. Przypadki zaginięć pokazują, że bliscy często decydują się na pomoc jasnowidza, gdy widzą, że śledczym kończą się poszlaki. Jackowski podczas rozwiązywania każdej sprawy, której się podejmuje, zaznacza, że jego wizje nie zawsze się spełniają, ale mogą dać odpowiedź, na którą czekamy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferę
  2. Wielki wyczyn młodego sportowca. Zauważył pożar i uratował małe dziecko, wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  3. Dzisiaj ostatni dzień, później nie będzie już szans. Wiele osób nie miało pojęcia, co należy zrobić, żeby zagłosować
  4. Żona zmarłego aktora ujawniła zawartość jego telefonu. Trudno powstrzymać wzruszenie
  5. Zapadła ostateczna decyzja ws. kwarantanny. Dotyczy setek tysięcy Polaków
  6. Znaleziono dryfującą łódź z 4-latkiem na pokładzie. Jego mama, znana aktorka została uznana za zmarłą, są zeznania chłopca

Janina Ochojska opowiedziała o chorobieJanina Ochojska oprócz nowotworu jednocześnie cierpiała na inną chorobę. Zdradziła zmartwionym fanom, jak się czujeCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News