RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu

RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu Źródło: Screen/youtube/Krzysztof jackowski

Krzysztof Jackowski przewidział upały w czerwcu, które właśnie musimy znosić, mówił jednak także o ich niespodziewanym zakończeniu. Czy popularny jasnowidz z Człuchowa ma rację? Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało ostrzeżenia dla Polaków. Temperatura w kraju będzie nieznośnie wysoka.

Krzysztof Jackowski już wiele tygodni temu zapowiadał, że w czerwcu czekają na nas wyjątkowo wysokie temperatury i patrząc za okno zdaje się to sprawdzać. Jasnowidz z Człuchowa mówił jednak również o nagłym zakończeniu upałów, które jego zdaniem będą naprzemiennie pojawiać się i znikać. Czy jego wizje pokrywają się z tym, o czym mówią meteorolodzy z RCB? W przeważającej części kraju właśnie pojawiły się pomarańczowe alerty drugiego stopnia.

Krzysztof Jackowski ostrzegał przed upałami. RCB wydało w tej sprawie komunikaty

Skutki bardzo wysokiej temperatury odczuwają niemal wszyscy Polacy. Temperatura w kraju gdzieniegdzie sięgnie nawet do 33 st. Celsjusza. To w szczególności trudna sytuacja dla osób starszych i dzieci, którzy najbardziej odczuwają skutki wysokich temperatur. RCB ostrzega.

 - Od jutra będzie bardzo gorąco - temperatura może osiągać nawet 33°C. IMGW wydał ostrzeżenia 2. stopnia dla 11 województw. Uważajcie! - czytamy na Twitterze państwowej jednostki.

Jak podaje RCB, zagrożonymi terenami, gdzie temperatura będzie wahała się od 28, do nawet 33 st. Celsjusza, są województwa: lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie, opolskie, śląskie i małopolskie. Wszystkie wymienione woj. dotyczy pomarańczowy alert drugiego stopnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy skończą się upały? Jasnowidz informuje

Jak twierdzi Krzysztof Jackowski w rozmowie z reporterem "Super Expressu", w połowie czerwca w końcu nadejdzie upragniona przerwa. Około 15 czerwca - zdaniem jasnowidza z Człuchowa - nastąpi obniżenie temperatury, a więc w końcu będzie można nieco odetchnąć. Niestety, upały powrócą już w lipcu.

Wtedy po raz kolejny temperatura może wzrosnąć powyżej 30 st. Celsjusza. Po części wizje Jackowskiego potwierdzają meteorolodzy, jednak nie w każdym aspekcie. 15 czerwca, według prognoz, gdzieniegdzie temperatura ma wynosić nawet 32 stopnie. Internauci mają jednak nadzieję, że Jackowski nie mylił się i następnego dnia rzeczywiście dojdzie do delikatnego ochłodzenia.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu