Policyjne psy nie mają wątpliwości, wskazują jedno miejsce. Niestety, Krzysztof Jackowski miał rację w sprawie Kacperka?

Policyjne psy nie mają wątpliwości, wskazują jedno miejsce. Niestety, Krzysztof Jackowski miał rację w sprawie Kacperka? Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski miał rację w sprawie zaginionego Kacperka. Psy złapały trop, a jego wizje wskazały to samo miejsce. Poszukiwania 3,5-latka nadal trwają, a służby poważnie podchodzą do wskazówek, na które naprowadziły ich czworonogi oraz Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski miał rację od samego początku? Może okazać się, że tak. Mapa wykonana przez jasnowidza to istotna wskazówka w sprawie zaginięcia dziecka.

Krzysztof Jackowski zdecydował się pomóc mamie chłopca

Dziś pisaliśmy o możliwym przełomie w śledztwie - wyspecjalizowane psy złapały trop dziecka, a śledczy przeszukują dwa punkty, w których psy najintensywniej reagowały na zapach. Czworonogi wskazywały właśnie na rzekę i to na niej skupiają się służby obecne na miejscu. Tym samym okazuje się, że wizja Krzysztofa Jackowskiego może mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. On również wskazywał na ten sam punkt.

3,5-letni Kacperek zaginął ok. 19:00 27 kwietnia na terenie działek przy ul. Lubańskiej w Nowogrodźcu. 3 dni później mama dziecka pojechała do jasnowidza z Człuchowa prosić o pomoc. Zabrała ze sobą rzeczy osobiste chłopca oraz jego zdjęcie. Jasnowidz po chwili skupienia wykonał mapkę i wskazał punkt, gdzie należy szukać dziecka. Pokrywa się on z miejscem, które wskazywały psy. Krzysztof Jackowski uważa, że należy szukać ciała 3,5-latka ok. 200 m od działki. Być może malca poniósł nurt. Tym samym oznacza to, że malec z dużą dozą prawdopodobieństwa mógł się utopić i tkwi zaplątany w rośliny lub przykrył go muł rzeczny.

Wskazówki jasnowidza zostały potraktowane poważnie

- W miejscu wytypowanym przez jasnowidza są dwa albo trzy znaczące zagłębienia, gdzie może znajdować się ciało. Oprócz tego mamy też swoje typy, zwłaszcza trzy wąskie gardła rzeczne - mówi osoba z ekipy detektywa Rutkowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób uważa, że skoro dziecko znajduje się 200 m od działki, służby już dawno powinny je znaleźć. Krótko po zaginięciu chłopca na miejscu pojawili się płetwonurkowie, łodzie z sonarami oraz specjalne roboty do prac podwodnych. Sonary powinny wskazać, gdzie może znajdować się ciało. W związku z tym, że wizja Krzysztofa Jackowskiego pokrywa się z tym, na co natrafiły psy, detektyw Krzysztof Rutkowski przeczesuje wskazane miejsce. Miał też zostać wykonany pewien eksperyment.

Dzisiaj grzeje: 1. Przełom w poszukiwaniach Kacperka? Psy złapały trop
2. Znaleziono ciało Kacperka? Dziennikarz śledczy przekazał dramatyczne informacje z miejsca poszukiwań

Krzysztof Jackowski miał swoją wizję 30 kwietnia, a przed kilkoma dniami psy wskazały miejsce, z którego chłopiec mógł bezpośrednio trafić do rzeki. Służby cały czas przeczesują też teren.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie jednego jajka dziennie może przynieść zaskakujące efekty. Nie obawiaj się włączyć go do swojej diety
  2. Ikona boksu przegrała z COVID-19. Był ulubieńcem kibiców, tysiące fanów w żałobie
  3. Od jutra Biedronka wprowadza ogromną zmianę dla wszystkich klientów. Zakupy będą wyglądać inaczej niż dotychczas
  4. Przykre wieści o Małgorzacie Rozenek tuż porodem. Współczujemy, stała się rzecz, którą ją przerosła
  5. 3/4 kierowców nie ma pojęcia, że popełnia karygodny błąd w myjni bezdotykowej. Niszczą samochody
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

Źródło: Fakt, Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News