Będzie spektakularna klęska Jackowskiego? Podał datę końca strajku nauczycieli

Będzie spektakularna klęska Jackowskiego? Podał datę końca strajku nauczycieli Źródło: Screen/youtube/tagentv

Krzysztof Jackowski nie poprzestaje na komentowaniu najważniejszych wydarzeń społeczno-politycznych. Tym razem najsłynniejszy polski jasnowidz wziął "na warsztat" najgorętszy temat, czyli ogólnopolski strajk nauczycieli. Wizjoner jest przekonany co do możliwego końca strajku. Czy tym razem nie przestrzeli?

Krzysztof Jackowski nawiązał do rozpoczętego wczoraj ogólnopolskiego strajku nauczycieli. Jasnowidz z Człuchowa znany jest z zabierania głosu w nośnych sprawach, od polityki, przez sport, po niewyjaśnione zaginięcia ludzi. Tym razem postanowił skomentować protest pracowników oświaty.

Krzysztof Jackowski wieszczy szybki koniec protestu nauczycieli. Wcześniej... zakładał, że do niego nie dojdzie

Kryzys w oświacie trwał już od dłuższego czasu, a rozmowy rządu z ZNP reprezentującym nauczycieli, zakończyły się fiaskiem. Zaznaczmy, że protest nie ma daty końcowej, co oznacza, że oświata może zostać sparaliżowana nawet do końca roku szkolnego.

Protest może powstrzymać jedynie porozumienie. I to właśnie o nim wypowiedział się ostatnio Krzysztof Jackowski. Jasnowidz, który... już raz pomylił się w kontekście nauczycieli. Wieścił, że ostatecznie uda się porozumieć z rządem i do protestów nie dojdzie.

Dziś Jackowski twierdzi, że temat protestu jest sprawą, którą chętnie wykorzystują politycy. 

- Są ugrupowania w Polsce, które chciałby ugrać na strajku nauczycieli dość dużo - stwierdził wizjoner, nie mówiąc jednak wprost o jakie siły polityczne chodzi.

Jackowski twierdzi, że rząd w dłuższej perspektywie strajku będzie skłonny pójść na ustępstwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mam wrażenie, że rządzący nie pozwolą na to, by ten strajk się wyrwał spod kontroli. Wydaje mi się, że ten strajk, jeśli się zacznie, to się dość szybko skończy dzięki zawarciu porozumienia. Moim zdaniem PiS nie zgodzi się na eskalację strajku, pójdzie na ustępstwa i da takie propozycje, że ten strajk zgaśnie - powiedział Jackowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Jego słowa wydają się być wielce nieprawdopodobne, zważywszy na to, że strajk przybiera na sile i realnie zagraża przeprowadzeniu egzaminów: gimnazjalnego i ósmoklasisty. Na ten moment nic również nie wskazuje na rychłe porozumienie strajkujących nauczycieli z przedstawicielami rządu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIESPRAWIEDLIWY los! Piękna polska aktorka miała świat u stóp. Jej zgubą był toksyczny partner, alkohol i brutalny rak
  2. Wszyscy zbledli, gdy legendarna polska aktorka odmówiła Stalinowi. Nie uwierzycie, jak zareagował okrutny dyktator
  3. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  4. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  5. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  6. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News