Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było Źródło: youtube.com/fakt24

Krzysztof Jackowski przekazał niepokojące informacje dotyczące prognozy pogody na zimę. Tak chłodnej i długiej zimy nie widzieliśmy od dawna. Wiemy już, kiedy konieczne będzie wyjęcie kurtek zimowych i - niestety - trzeba będzie to zrobić już niedługo.

Krzysztof Jackowski nie ma ostatnimi czasy pozytywnych wieści dla Polski i Polaków. Jasnowidz od pewnego czasu wieszczy nowy, światowy konflikt, w którym polska armia ma odegrać znaczącą rolę, a także mówi o zamieszkach wywoływanych po wyborach samorządowych. Jak się okazuje, medium nie ma także dobrych informacji dotyczących pogody. W tym roku trzeba się będzie przygotować na "dwie fale" najzimniejszej pory roku. Takiej zimy jeszcze nie było. 

Krzysztof Jackowski mówi o zimie. To nie spodoba się miłośnikom ciepła

Zmieniająca się pogoda, wszechobecne zimno i obniżające się temperatury skusiły Jackowskiego do znalezienia odpowiedzi na to, jak właściwie będzie wyglądać tegoroczna zima. Jak się okazuje, obecnie odczuwalne zmiany są dopiero wstępem do pojawienia się najdłuższej zimy od lat. Jackowski twierdzi, że na przestrzeni kilku następnych tygodni dojdzie do pojawienia się śniegu, który będzie jednak występował z dość ciepłym powietrzem. Taka sytuacja będzie trwać bardzo długo, co nie brzmi pozytywnie i na pewno nie zachwyci fanów cieplejszych pór roku. 

- Mi się zima kojarzy bardzo dziwnie. Ta zima zmiesza się w tym roku z wiosną. Ja mam wrażenie, że nadchodząca zima podzieli się na dwa fronty. Najpierw przyjdą opady śniegu i cyrkulacje cieplejszego powietrza - przewiduje jasnowidz.

Może to doprowadzić do trudnych warunków pogodowych i wszechobecnej pluchy, co bez wątpienia jest fatalną informacją dla wielu Polaków. Śnieżnobiały śnieg zastąpią zwały błota. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Druga część zimy nie będzie tak straszna

Mimo że w wizji Jackowskiego pojawiają się duże ilości śniegu, to sam wizjoner jest przekonany, że sytuacja meteorologiczna w "drugiej fazie zimy" nie będzie tak zła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Co prawda występowanie najzimniejszej pory roku będzie odczuwalne i dłuższe niż w poprzednich latach, to wiele wskazuje na to, że po wszystkim przyjdzie dość ciepła i przyjemna wiosna.

- Druga połowa zimy kompletnie spuści z tonu - mówi Krzysztof Jackowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
  3. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  4. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

Źródło: Super-Express

Następny artykuł