Koszmarne wizje Krzysztofa Jackowskiego. Mają się spełnić jeszcze w tym roku

Koszmarne wizje Krzysztofa Jackowskiego. Mają się spełnić jeszcze w tym roku Źródło: youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed tym, co będzie się dziać w najbliższych miesiącach. Mówi o strasznych wydarzeniach nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Słuchając jasnowidza można odnieść wrażenie, że ma sporą rację w swoich wizjach.

Krzysztof Jackowski bez ogródek dzieli się z oglądającymi jego kanał strasznymi wizjami. Część z nich bezpośrednio dotyczy Polski, dlatego nic dziwnego, że jasnowidz jest tak rozemocjonowany gdy o tym mówi. Aż sześć smutnych i tragicznych wydarzeń czeka niedługo nasz kraj oraz Europę.

Krzysztof Jackowski przewiduje wzrost cen, zamach i katastrofę samolotu, a to dopiero początek

- Tuż po wyborach, władze Unii podniosą zdecydowanie finansowanie Unii poprzez państwa członkowskie. To będzie komercyjny nakaz. Będziemy mieli z tym duży problem, w ogóle ceny pójdą w górę - przewiduje Jackowski. Jasnowidz z Człuchowa jeszcze wiosną przewidział także wzrost cen owoców i warzyw.

Krzysztof Jackowski opowiada także, że widzi ogromną katastrofę samolotu pasażerskiego w Europie, ale nie w Polsce. Jego zdaniem jest bardzo blisko Polski i nastąpi to już niedługo. Tragedia rozegra się u któregoś z naszych sąsiadów?

- Skojarzyło mi się takie wielkie publiczne miejsce. Jestem w środku budynku, i w tym budynku jedna osoba, albo kilka osób strzela. Mam wrażenie, że to będzie niedługo. W miejscu gdzie dużo ludzi jest, przechodzi, coś załatwia. Ktoś zacznie strzelać i to się stanie wielką masakrą. Kojarzy mi się jeden lub wielu ludzi, jedna zacznie a pozostałe się do niej dołączą - wizja brzmi zaprawdę przerażająco, jednak jasnowidz nie podał większej ilości szczegółów. Być może jeszcze coś ujrzy, co pomoże zapobiec tragedii.

Powstania w Europie i konflikt z USA czeka nas już niebawem

Krzysztof Jackowski uważa, że zamachy na Bliskim Wschodzie idą w parze z tymi, które miały miejsce w Europie. Jasnowidz jest pewien, że sytuacja na naszym kontynencie już tej jesieni będzie bardzo niespokojna i będą mieć miejsce różne powstania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Lato w tym roku w Europie i chyba w Polsce to będzie istna karuzela. Od susz i upałów, po nagłe i wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody - jak widać Jackowski miał rację. Choć astronomiczna jesień zaczyna się dopiero 23 września, lato może jeszcze nie raz zaskoczyć wahaniami pogody.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!

2. Fiskus wyposażył swoich urzędników w nowy sprzęt. Mocno się zdziwisz czym teraz dysponuje skarbówka

Najbardziej niepokojąco wygląda zapowiadany przez jasnowidza konflikt państw europejskich z USA, a wszystko będzie dotyczyć działań wojennych na Bliskim Wschodzie. Całemu konfliktowi będzie towarzyszyć wielkie oburzenie państw UE.

- To co się zaczyna dziać na Bliskim Wschodzie, ten lotniskowiec, który płynie… Ja mam wrażenie, że niektóre państwa Europy, albo wręcz cała UE, będą mogły się oburzać na USA, na ich działania - dokończył Jackowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Katarzyna Dowbor wyjawiła, że ma przedziwne sny gdy jej organizm jest wycieńczony. Opowiedziała co jej się śni
  4. Oficjalne: To nie było samobójstwo! Telewizja Polsat właśnie podała pilne informacje na temat jednej z najgłośniejszych politycznych śmierci - Brunona K.
  5. Boczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News