Krzysztof Jackowski o zaginionym Kacperku
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Weronika Wasiak - 7 Maja 2020

Jackowski powiedział, gdzie jest Kacperek. Służby błyskawicznie udały się na miejsce, widok ściął ich z nóg

Krzysztof Jackowski dotknął zaledwie kilku rzeczy należących do 3,5-letniego Kacperka, a w jego głowie już pojawiła się wizja miejsca, w którym miał się znajdować. Po słowach jasnowidza służby natychmiast udały się w ten teren. Po chwili zastali ścinający z nóg widok, nikt się tego nie spodziewał.

Krzysztof Jackowski niemal od początku poszukiwań Kacperka jest zaangażowany w sprawę. Swoje prace prowadzi również detektyw Krzysztof Rutkowski, jednak niestety, działania obu ekspertów dotychczas nie przyniosły rezultatów. Niespodziewanie w ostatnich dniach jasnowidz wskazał dokładne miejsce, gdzie według jego wizji, miał znajdować się 3,5-latek. Śledczy nie zwlekali ani chwili. Nie mogli uwierzyć własnym oczom, najgorszy koszmar.

Zbigniew Wodecki prawda małżeństwoPrzyjaciółka ujawniła skandaliczną prawdę o małżeństwie Zbigniewa Wodeckiego. Tylko najbliżsi wiedzieli przez bardzo długi czasCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski powiedział, gdzie jest Kacperek. Widok ścinał z nóg

Jak informuje Fakt, Jackowski wspomaga śledczych w poszukiwaniach zaginionego 27 kwietnia Kacperka. W ostatnich dniach na podstawie kilku przedmiotów należących do chłopca oraz jego zdjęcia wskazał miejsce, w którym malec ma się znajdować. Nie miał żadnych wątpliwości, tłumacząc, że w swojej wizji dokładnie zobaczył to miejsce. Mowa o terenie oddalonym około 200 metrów od działki, na której ostatni raz widziano dziecko, co by oznaczało, że na taką odległość porwał chłopca prąd rzeki. Służby natychmiast podjęły tam swoje poszukiwania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adele zachwyciła wszystkich swoją nową sylwetkąGwiazda schudła 45 kg, zachwyca olśniewającą sylwetką. Zdradziła prosty przepis, żeby wyglądać jak onaCzytaj dalej

Teren przeczesywano dłuższą chwilę, aż w końcu widok ściął śledczych z nóg. Okazało się, że Jackowski pomylił się, a Kacperka wcale tam nie było. Trudno wyobrazić sobie, co w tej chwili czuć musiała rodzina, która była wręcz przekonana, że w końcu uda im się odnaleźć chłopca. Tymczasem z informacji Faktu wynika, że ekipa Rutkowskiego, wraz ze specjalistycznym sprzętem, regularnie przeczesuje teren wokół działki. Wytypowano kilka miejsc na rzece, w których zdaniem śledczych, może znajdować się ciało.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiadomo, jak będą wyglądały matury 2020, jest oficjalne stanowisko ministra. Rodzice i uczniowie łapią się za głowy

2. Ogromny przełom. Pierwszy kraj od 1 lipca otwiera granice dla turystów

- Trzeba sprawdzać wszystkie tropy. Cały czas też idziemy w dół rzeki - mówił cytowany przez Fakt detektyw Rutkowski. - W miejscu wytypowanym przez jasnowidza są dwa albo trzy znaczące zagłębienia, gdzie może znajdować się ciało. Oprócz tego mamy też swoje typy, zwłaszcza trzy wąskie gardła rzeczne - dodały osoby z jego ekipy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Złe wieści z samego rana. MZ podało nowe informacje
  3. Mama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczej
  4. W 2020 Polacy nie zjedzą truskawek ani bobu? Astronomiczna cena z pół kilo, mało kogo stać na taki rarytas
  5. Porażające informacje o Monice Zamachowskiej. Gwiazda pilnie apeluje do wszystkich
  6. Chcą odwołania Sasina, padły poważne oskarżenia. Powinien odejść?
  7. Zapomniany sposób od rolników starszej daty na najbujniejsze zbiory pomidorów. Wyrastają piorunujące okazy

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News