Nie jest dobrze, porażająca wizja Jackowskiego obiegła media. Wielu Polaków jest zdruzgotanych

Nie jest dobrze, porażająca wizja Jackowskiego obiegła media. Wielu Polaków jest zdruzgotanych Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official YouTube.com

Krzysztof Jackowski od wielu lat wzbudza wielkie zainteresowanie swoimi wizjami. Angażował się w najgłośniejsze akcje, takie jak zaginięcia czy porwania. Nie stroni jednak również od mniej drastycznych wydarzeń i chętnie odpowiada na pytania widzów zadawane podczas spotkań na żywo na swoim kanale na YouTube. Tym razem poruszył temat ważny dla wielu Polaków. Chyba nikt nie będzie zadowolony z tego, co w swoje ostatniej wizji zobaczył Krzysztof Jackowski. Niestety sytuacja ma się nie poprawić.

Krzysztof Jackowski chętnie pojawia się w mediach i wypowiada się praktycznie na każdy temat. Ma zarówno wielu fanów, jak i przeciwników, lecz nie ulega wątpliwości, że swoimi wizjami wzbudza wielkie zainteresowanie. Kilkukrotnie udało mu się podzielić takimi przepowiedni, które w pewnym stopniu znalazły pokrycie w rzeczywistości, dlatego jego ostatnie słowa mogą być powodem do zaniepokojenia dla wielu Polaków.

Niestety Krzysztof Jackowski nie ma dobrych informacji

Krzysztof Jackowski w czasie prowadzenia spotkania na żywo na swoim kanale na YouTubi, podzielił się z fanami wizją będącą odpowiedzią na pytanie pani Ewy. Czymś, co spędza jej sen z powiek jest to jak będzie wyglądać najbliższa zima. Chociaż jeszcze nie tak dawno jasnowidz dzielił się swoimi przeczuciami co do lata, to już zdecydował się na zdradzenie kilku ważnych faktów na temat innej pory roku. 

- Pani Ewa pyta, jaka będzie zima w tym roku. Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie - mówił do fanów Krzysztof Jackowski, podkreślając, że jego poprzednia wizja się spełniła. Nie tylko to, jak prezentować się będą miesiące zimowe, stało się powodem do zmartwienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Możemy zapomnieć o zimie jak sprzed lat

- Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna - przepowiedział Krzysztof Jackowski, jednak nie poprzestał na niszczeniu marzeń o pięknej białej zimie ze skrzypiącym pod nogami śniegiem. Wielu Polaków będzie zdruzgotanych jeszcze tym, co wydarzyć ma się przed końcem lata. Krzysztof Jackowski podzielił się porażającą wizją. 

- Wiecie, jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy się taka lokalna powódź, duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie - przekazał jasnowidz. Ta wizja jest wstrząsająca.

Dzisiaj grzeje: 1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu

2. Szumowski ogłosił powrót obostrzeń. Obowiązkowe maseczki w każdym miejscu wracają do aż 19 powiatów

3. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci

Czy lato zakończy się w tragiczny sposób?

Krzysztof Jackowski zaniepokoił swoich fanów. Wszyscy jesteśmy już zmęczeni kolejnymi wydarzeniami, jakich doświadczamy w tym roku. Czy musimy przygotować się na to, że Krzysztof Jackowski znów ma rację i lato zakończy się w wyjątkowo tragiczny sposób? 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aleksander Kwaśniewski był na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Powiedział kilka słów do mikrofonu
  2. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  3. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  4. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  5. Nowa, rewolucyjna zmiana w Banku Pekao. Przyda się szczególnie w czasie wakacji, klienci już mogą korzystać

Źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News