Krzysztof Jackowski zdradził największy sekret swojej o 19 lat młodszej żony. Wielu przeciera oczy ze zdumienia

Krzysztof Jackowski zdradził największy sekret swojej o 19 lat młodszej żony. Wielu przeciera oczy ze zdumienia Źródło: Instagram.com jackowski_k

Krzysztof Jackowski od 6 lat jest związany z młodszą o 19 lat kobietą. Choć jasnowidz chętnie udziela się w mediach i nie stroni od wypowiedzi na tematy poruszające opinię publiczna, to raczej stroni od ujawniania tajemnic swojego prywatnego życia. Niedawno jednak zrobił pewien wyjątek i zdradził kulisy początków swojego związku z Katarzyną. W jednym wywiadzie, zdradził jej wielką tajemnicę.

Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem, który od lat pomaga policji i często gości w telewizji. Od kiedy rozwinęły się nowoczesne media, jest o nim jeszcze głośniej, głównie za sprawą kanału na YouTube. To właśnie za jego pośrednictwem dokonuje "wizji na żywo" i przekazuje swoim widzom, co może czekać nas w przyszłości. Jednak jego prywatne życie, to zupełnie inna kwestia.

Krzysztof Jackowski wiele przeszedł, zanim poznał Katarzynę

Jasnowidz z Człuchowa pobrał się ze swoją pierwszą żoną, Elżbietą, gdy miał 21 lat. Niestety, jak sam opowiada, kobieta odeszła od niego, zostawiając go z dwójką dzieci. Czas, gdy musiał sprawdzać się jako samotny ojciec był dla niego niezwykle trudny. Był cały czas zajęty pracą, a przez pierwsze dni nie sypiał, bo bał się, że jego córka zaśpi do szkoły.

Krzysztof Jackowski przyznaje, że wiele rzeczy w życiu przewidział, ale nigdy nie przewidział, że się jeszcze kiedyś zakocha. Szczególnie że trauma spowodowana rozpadem pierwszego związku, przez długi czas towarzyszyła jasnowidzowi. Po latach wspomina, że to było straszne, w szczególności dla jego dzieci. Wszystko się zmieniło, gdy poznał Katarzynę.

Krzysztof Jackowski zdradził wielki sekret swojej żony

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że kobieta przyszła do jasnowidza prosić o poradę. Zastanawiała się, co ją czeka w przyszłości. Jasnowidz powiedział wtedy, że znajdzie ona mężczyznę, z którym się zwiąże i będzie szczęśliwa. Krzysztof Jackowski zdradził, że wtedy nie wiedział, że to będzie on, podobnie jak sama Katarzyna. W 2014 roku para się pobrała.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomość o nowotworze spadła jak grom z jasnego nieba. Katarzyna Dowbor nie mogła zareagować inaczej, pilnie przystąpiła do pomocy zrozpaczonej kobiecie
2. Bulwersujące nagranie obiegło internet. Policja potraktowała dziewczynkę gazem pieprzowym

- Kasia to moja wielka inspiracja. I w końcu jestem w życiu szczęśliwy [...]. Mam do Kasi zaufanie, dogadujemy się. Jest taka prawdziwa... - mówił jasnowidz w wywiadach udzielanych jeszcze przed ślubem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Justyna Żyła znalazła sposób na zdobycia serca mężczyzny. Piotr pęknie z zazdrości, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  3. Pamiętacie Wójtową z serialu "Ranczo"? Wyciekły jej nowe zdjęcia, można zdębieć patrząc, jak teraz wygląda
  4. Kolejne ognisko wirusa w Polsce. Bilans dobowy w jednym miejscu przytłacza, nie jest dobrze
  5. Krzysztof Jackowski zdradził największy sekret swojej o 19 lat młodszej żony. Wielu przeciera oczy ze zdumienia
  6. Znalazł ogromne kurze jajko. Rozbił je i zobaczył niewiarygodną rzecz, jest nagranie

Źródło: Dziennik Bałtycki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News