Krzysztof Jackowski zapadł w półsen. Wtedy dziwny głos powiedział mu, co dzieje się z człowiekiem po śmierci

Krzysztof Jackowski zapadł w półsen. Wtedy dziwny głos powiedział mu, co dzieje się z człowiekiem po śmierci Źródło: youtube.com/ Wąsikowska SE

Krzysztof Jackowski miał zadziwiającą wizję. Słynny jasnowidz z Człuchowa w swoim ostatnim wystąpieniu na żywo przedstawił, jak wygląda byt człowieka po śmierci i co właściwie dzieje się z duszą. A wszystko przez spotkanie ze zmarłym znajomym, który miał przyśnić się Jackowskiemu i opowiedzieć mu zadziwiającą prawdę.

Krzysztof Jackowski zaskoczył swoich widzów. Słynny wizjoner postanowił podzielić się w trakcie transmisji live na swoim kanale YouTube niesamowitą wręcz wizją tego, co dzieje się z ludzką jaźnią po skończeniu życia. W trakcie wizji jasnowidz widział wiele zdumiewających rzeczy, których sam do końca nie potrafi przekazać i wyjaśnić. Jeśli wierzyć jego słowom, ateistyczny koncept duchowy mówiący o pośmiertnej nicości jest błędny.

Krzysztof Jackowski opowiada o życiu po życiu. Wstrząsające słowa jasnowidza

Jackowski przekazał swoim widzom, że wciąż podtrzymuje pewną nić porozumienia z Markiem Rymuszko, który odszedł w lipcu 2019 roku. Mężczyzn łączyła dość dobra znajomość, a sam Rymuszko w trakcie swojej kariery, podobnie jak Jackowski, miewał wizje i prowadził tygodnik "Nieznany Świat" poświęcony tematyce ezoterycznej i parapsychologicznej. Śmierć tak dobrego znajomego bardzo zasmuciła "jasnowidza z Człuchowa", jednak zdołał on skontaktować się ze swoim zmarłym znajomym w trakcie niesamowitej wizji.

Sam jasnowidz przed kamerą przyznał, że znalazł się w stanie półsnu, w którym objawił mu się Rymuszko. Mężczyźni odbyli dialog, z którego wynika, że ludzka psychika uwalnia się od ciała w momencie śmierci i staje się niezależnym od niego bytem, który jest nieśmiertelny.

- My na tamtym świecie jesteśmy cały czas, a tu złudnie jesteśmy na chwilę. [...] Po śmierci wchodzimy w siebie i tam jest ta nasza rzeczywistość prawdziwa - mówił jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jackowski nie po raz pierwszy o życiu pośmiertnym

Wizjoner nie po raz pierwszy w życiu doznał wizji tego, co dzieje się z ludzką duszą po zakończeniu życia. Wizja Rymuszki potwierdza jego wcześniejsze przypuszczenia, mówiące o trwaniu życia po śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. 15-latek wymyślił test na wykrycie nowotworu trzustki. Jego skuteczność to 100%, przełomowe odkrycie
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

- Często o niej myślę (śmierci przyp. red.). Natomiast to, czym się na co dzień zajmuję i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem – że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje - zdradzał przed laty jasnowidz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: YouTube

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu