Krzysztof Jackowski powiedział, co czeka ludzi po śmierci. Przerażająca wizja

Krzysztof Jackowski powiedział, co czeka ludzi po śmierci. Przerażająca wizja Źródło: Krzysztof Jackowski/YouTube

Wiele z nas zastanawia się, co będzie się działo po śmierci. Niezależnie od wyznania nie mamy pewności, czy istnieje i jak wygląda życie po życiu. Krzysztof Jackowski widział w swoich wizjach, odpowiedź na ten temat. Słowa, którymi się podzielił, mogą budzić porażenie.

Krzysztof Jackowski w książce Przemysława Lewickiego „Jasnowidz Jackowski” podzielił się swoimi wizjami na temat życia po życiu. Jego słowa mogą budzić przerażenie. 

Krzysztof Jackowski przewiduje z coraz większą dokładnością 

Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o Jackowskim, gdy z ogromną precyzją, podał, jaki będzie wynik wyborów prezydenckich. Jasnowidz na dzień przed głosowaniem prowadził transmisję na platformie Youtube na temat tego, co może się okazać po ogłoszeniu wyborów. Nie dość, że dokładnie wskazał, kto przejdzie do drugiej tury, to jeszcze wskazał, ile procent głosów otrzyma każdy z kandydatów. 

Wizje, które się sprawdzają, nie są żadną nowością. Krzysztof Jackowski wielokrotnie już przekazywał, co może się wydarzyć. Wiele osób zastanawia się teraz, czy jego przepowiednia odnośnie do życia po życiu może się sprawdzić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Krzysztof Jackowski o życiu po życiu 

Niedawno wydana została książka Przemysława Lewickiego „Jasnowidz Jackowski”, w której zdradzonych zostało wiele sekretów jasnowidza. Krzysztof Jackowski podzielił się w niej także swoją wizją, jaką miał na temat życia po życiu. Jego słowa są przerażające. 

- Jeszcze kilka lat temu miałem bardziej jednoznaczną odpowiedź na ten temat. Obserwuję rozwój technologii, nie możemy wobec tego przechodzić obojętnie. W pewnym sensie tworzymy maszyny, które działają duchowo, bezprzewodowo. Im jestem starszy, tym coraz bardziej dociera do mnie taka myśl: gdy umrzemy, obudzimy się i zrozumiemy, że do tej pory to była tylko pewna gra - zdradził. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie powstała prezydencka ustawa dot. szkół. Ogromne zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

2. Zamiast zareagować, nagrywała płaczące dziecko. Chciała mieć dowód dla lekarza
 

Jego słowa można interpretować na wiele sposobów, każdy może podjeść do niej indywidualnie. Słowa Jackowskiego, którymi podzielił się w książce, nie były pierwszymi, w których poruszał sprawę życia po życiu. Temat ten jest dla niego niezwykle istotny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Na jaw wyszło, czym zajmuje się Kamil Stoch w swoim domu. Z takiej strony go nie znaliśmy (FOTO)
  3. Kobieta umarła 14 dni po ślubie. Kilka dni później wdowiec przypadkiem znalazł w jej telefonie wstrząsające zdjęcie
  4. Miliony oglądały jego występy, teraz widzowie pogrążają się w żałobie. Niestety, media podały informacje o samobójstwie
  5. Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie
  6. Turysta nagrał dziewczynkę, która nie żyła od 300 lat. Kamera uchwyciła scenę mrożącą krew w żyłach, nieprawdopodobne
  7.  

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News