Jackowski przepowiada przyszłość Beaty Szydło. Wizja spodoba się przeciwnikom, zwolennicy będą zdruzgotani

Jackowski przepowiada przyszłość Beaty Szydło. Wizja spodoba się przeciwnikom, zwolennicy będą zdruzgotani Źródło: .

Krzysztof Jackowski przepowiedział przyszłość byłej premier RP, która przebojem wdarła się do Europarlamentu. To, co powiedział, może ucieszyć zwolenników PiS. Taka wróżba z pewnością może zaskoczyć.

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie już przewidywał wydarzenia polityczne. Prawdopodobnie przewidział śmierć Lecha Kaczyńskiego i dobrze wytypował wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Teraz w swojej wizji poszukał przyszłości eurodeputowanej, Beaty Szydło. Szykuje się dla niej zaskakująca przyszłość.

Widmo wisiało nad Beatą Szydło

Beata Szydło do Europarlamentu weszła z wielkim hukiem. Wśród wszystkich europosłów zebrała najwięcej głosów. Eksperci zauważali, że jej wynik jako pojedynczej osoby, byłby lepszy niż niejednej, mniejszej partii. Po tym, jak architekta sukcesu PiS w wyborach prezydenckich została odsunięta ze stanowiska premiera, sporo osób wieszczyło jej polityczną śmierć. Zdobywając w wyborach do PE ponad pół miliona głosów, zaskoczyła wszystkich swoich przeciwników.

- Kierowanie polskim rządem i praca w nim, to była dla mnie wielka odpowiedzialność i zaszczyt. Przede mną nowe zadania. Praca w Brukseli jest dla mnie wielkim zobowiązaniem wobec Polski i Polaków - napisała na swoim Twitterze po ogłoszeniu wyników wyborów.

Wszystko wskazywało na to, że Beata Szydło nie powiedziała jeszcze swojego ostatniego słowa. Teraz kiedy przyszłość przewidział jej Krzysztof Jackowski, to nie wydaje się takie oczywiste.

Krzysztof Jackowski w swojej wizji przewidział przyszłość eurodeputowanej

To, co powiedział znany jasnowidz, może wprawić w osłupienie wielu wyborców byłej premier. Tak silna i charyzmatyczna persona, jak Szydło, byłaby niewątpliwym atutem PiS w kontekście planu wieloletniego. Po powrocie z europarlamentu, gdzie wyrobiłaby sobie markę, mogłaby namieszać na scenie politycznej. Krzysztof Jackowski uważa, że będzie inaczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moim zdaniem Beata Szydło skupi się na swojej karierze w Unii Europejskiej. Nie sądzę, by mogła startować w wyborach prezydenckich w 2025 roku, raczej swoje plany będzie wiązała z europarlamentem. Sądzę, że może być liderką Prawa i Sprawiedliwości w PE. Przypuszczam, że będzie prowadzić politykę bardzo ugodową - stwierdził jasnowidz.

Jeśli wizja Jackowskiego się sprawdzi, to 56-letnia posłanka będzie robić karierę w Brukseli. Wyborcy, którzy oddali na nią głos, na pewno chętnie widzieliby ją na wysokim stanowisku państwowym. Natomiast przeciwnicy PiS odetchnęli z ulgą - brak tak mocnej osoby w szeregach partii, dałby większą szansę opozycji na zdobycie elektoratu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News