Krzysztof Jackowski miał wizję
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Monika Majko - 1 Listopada 2020

Krzysztof Jackowski miał wizję, która dotyczy 1 listopada. Ma ważny przekaz dla wszystkich Polaków

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z fanami swoimi wizjami, tym razem słynny jasnowidz z Człuchowa ostrzegł wszystkich mieszkańców Polski. Wizjoner przewiduje, co może się wydarzyć 1 listopada.

Krzysztof Jackowski założył kanał na platformie YouTube i regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami kolejnymi wizjami. Tym razem słynny jasnowidz z Człuchowa miał przeczucia związane z tegorocznym dniem Wszystkich Świętych. Wizjoner ostrzegł wszystkich Polaków.

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą 1 listopada

Słynny jasnowidz z Człuchowa regularnie publikuje w sieci nowe nagrania, w których dzieli się z widzami nie tylko swoimi najnowszymi wizjami, ale także dyskutuje na ważne tematy społeczne. Niedawno wizjoner skomentował trwający w całej Polsce już od ponad tygodnia Strajk Kobiet.

Krzysztof Jackowski zadeklarował wsparcie i zrozumienie dla protestujących przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. Według jasnowidza, mężczyźni nie powinni decydować w tych sprawach za kobiety, ponieważ to w ich ciele rodzi się nowe życie. Wizjoner ostrzegł także Jarosława Kaczyńskiego przed skutkami ostatnich decyzji.

– W PiS-ie nastąpi decyzja, która będzie miała związek albo z panem Kaczyńskim, albo coś się z panem Kaczyńskim stanie, albo z całym PiS-em. Ta sytuacja, która jest, nie zakończy się normalnie – wyznał tajemniczo Krzysztof Jackowski.

Cmentarze zostają otwarte, nikt nie dostanie mandatu. Prezydent miasta podjął decyzję, jest dobitny komunikatCmentarze zostają otwarte, nikt nie dostanie mandatu. Prezydent miasta podjął decyzję, jest dobitny komunikatCzytaj dalej

W tym samym filmie Krzysztof Jackowski przekazał Polakom również ważne informacje, dotyczące nadchodzącego miesiąca. Według jasnowidza, 1 listopada może być ostatnim miesiącem swobody dla mieszkańców kraju. Wizjoner zaapelował, by skorzystać z tego czasu i wybrać się na spacer, póki jeszcze można.

– Trzeba się cieszyć powietrzem i gdzie, oczywiście nie zarażając nikogo, ale gdzie można, to przejść się na spacer do niedzieli. Bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać dość poważnie utrudnione, lub, być może, uniemożliwione – rozpoczął swoją przepowiednię jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski zapowiada koniec swobody

Choć Krzysztof Jackowski nie powiedział tego wprost, jego przewidywania mają prawdopodobnie związek z szeroko dyskutowanym ponownym wprowadzeniem pełnego lockdownu w kraju. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia o możliwości zamknięcia kraju z powodu gwałtownie rosnącej liczbie nowych przypadków koronawirusa.

– Jest to ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie, w pewnym sensie, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja najpóźniej zapadnie w niedzielę, a w poniedziałek decyzja zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam - przekazał jasnowidz z Człuchowa.

Dzisiaj grzeje:

1. Za wejście na cmentarz grożą horrendalne kary. Wiele osób nie ma pojęcia, posypią się mandaty

2. Ogłoszono decyzję, od czwartku do grudnia całkowity lockdown. Nie mogło być inaczej, w europejskim kraju jest zbyt wiele zachorowań

3. Ksiądz znalazł sposób, jak obejść nakaz zamkniętych cmentarzy. Wywiesił na bramie zadziwiający napis

Wczoraj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym rekordowym przyroście liczby zakażonych koronawirusem osób na terenie naszego kraju. W ciągu doby potwierdzono 21 897 przypadków COVID-19, a z powodu zakażenia wirusem SARS-COV-2 zmarło 280 pacjentów.

– Mamy 21 897 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (3138), wielkopolskiego (2329), śląskiego (2274), małopolskiego (1707), łódzkiego (1700), lubelskiego (1559), kujawsko-pomorskiego (1461), podkarpackiego (1404), dolnośląskiego (1229), pomorskiego (1212), świętokrzyskiego (831), warmińsko-mazurskiego (737), zachodniopomorskiego (735), podlaskiego (612), lubuskiego (498), opolskiego (471). Z powodu COVID-19 zmarło 41 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 239 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 362 731/5 631 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – przekazał w sobotę resort zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrocław. Pyszczek psa "wybuchł", właściciel nie leczył zwierzaka od lat. Ratownicy nie mieli wyboru, cierpienie było przeolbrzymie
  2. Poznaliśmy największy sekret domu Kamila Stocha. Do tej pory skoczek trzymał to w głębokiej tajemnicy (FOTO)
  3. Policja pokazała, co znalazła przy zatrzymanych na wczorajszym strajku. Można było stracić życie
  4. Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla Polaków
  5. Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie, zalała się łzami. Opublikowała poruszający wpis: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"
  6. Zaćmienie Księżyca i deszcze meteorytów. Listopadowe noce będą zachwycały. Kiedy i gdzie spojrzeć w niebo
  7. Delektujesz się kawą zaraz po przebudzeniu? Błąd, wystarczy pić ją o innej porze dania, a od razu poczujesz niesamowite efekty
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News