Wideo z Jackowskim pojawiło się w sieci, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Od jasnowidza popłynął niebywały przekaz

Wideo z Jackowskim pojawiło się w sieci, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Od jasnowidza popłynął niebywały przekaz Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski wrzucił ostatnio na swój kanał nagranie, które kompletnie zaskoczyło wszystkich fanów. Tym razem, zamiast ze swojego domu relacjonował z profesjonalnego studia. W słuchawkach podszedł do mikrofonu, wszystko się cały czas nagrywało. Gdy zaczął mówić, fanów kompletnie zwaliło z nóg, tego się nie spodziewali.

Krzysztof Jackowski przyzwyczaił swoich fanów do w miarę regularnych nagrań, w których dzielił się swoimi wizjami i przemyśleniami na temat współczesnej sytuacji politycznej. Tym razem zrobił to drugie, ale w formie, której nikt się po nim nie spodziewał. Fani nie dowierzali własnym oczom i uszom.

Krzysztof Jackowski zaskoczył wszystkich fanów

Jasnowidz z Człuchowa w ten sposób wziął udział w akcji #hot16challenge2. Gdy został wcześniej nominowany przez zespół muzyczny Kokon, niewielu sądziło, że Krzysztof Jackowski rzeczywiście weźmie w niej udział. Ten jednak zaskoczył wszystkich i zdecydował się wesprzeć popularną akcję charytatywną.

Krzysztof Jackowski rapował do ciężkiego, gitarowego podkładu, zrobionego przez nominujący go zespół Kokon. Ten sam zespół odpowiadał również za produkcję "hot16" jasnowidza. Nagraniu towarzyszył dosyć ponury klimat, ciemne studio z ciemnym ubiorem Jackowskiego stworzyło idealnie zgrywającą się atmosferę.

Krzysztof Jackowski zawarł w tekście kilka nawiązań

W napisanych przez siebie linijkach Krzysztof Jackowski nawiązywał do swoich zdolności jasnowidza ("Widzę jasno, dzień za dniem"), jak i do swojej regularnej działalności ("I tłumaczę dla Was świat, choć go nie rozumiem sam"). Na koniec nominował do wyzwania Arseniusza Finstera, aktualnego burmistrza Chojnic.

Dzisiaj grzeje: 1. Udało się, media obiegła wiadomość o Jolancie Kwaśniewskiej. Gratulujemy i bijemy brawa
2. Pogoda nas nie rozpieszcza, najzimniejszy maj od 29 lat. Synoptycy mają jeszcze gorsze wieści

Wyzwanie #hot16challenge2 zostało zainicjowane przez rapera o pseudonimie Solar. To druga edycja akcji (jak wskazuje dwójka nazwie), która funkcjonuje jako internetowy "łańcuszek" i ma być wyzwaniem dla raperów, którzy w 72 godziny muszą napisać i 16 linijek tekstu. W tym roku z powodu epidemii koronawirusa podpięto pod akcję cel charytatywny. Wyzwanie szybko wyszło poza środowisko raperów, znajdując zainteresowanie wśród polityków, czy celebrytów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Naturalne napary ziołowe wspomagające odchudzanie. Warto je wypróbować
  2. Trener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwości
  3. Jaką emeryturę dostaje ksiądz? Ujawniamy stawki, zwykli emeryci mogą tylko pomarzyć o stawkach duchownych
  4. Sytuacja jest napięta, każda godzina niesie zagrożenie. Wprowadzono pilny alarm, najgorzej jest na południu
  5. Właśnie ogłoszono ogromne zmiany. Największe zaczną się już 15 czerwca
  6. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News