Fanów po prostu zamurowało. Zobaczyli, z kim Krzysztof Ibisz spędza święta [FOTO]

Fanów po prostu zamurowało. Zobaczyli, z kim Krzysztof Ibisz spędza święta [FOTO] Źródło: Instagram / krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz opublikował świąteczne zdjęcia na swoim instagramowym koncie. Wśród postaci widocznych na fotografii fani popularnego prezentera dostrzegli nietypowego gościa.

Krzysztof Ibisz pochwalił się na swoim Instagramie, z kim spędza tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Opublikowana przez znanego prezentera fotografia, wywołała spore poruszenie wśród fanów mężczyzny. Wśród obecnych na zdjęciu postaci dostrzegli nietypowego gościa. Tego nikt się nie spodziewał, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

Krzysztof Ibisz podzielił się świątecznym zdjęciem. Opatrzył je szczerym opisem

Dziennikarz, tak jak wiele gwiazd w ostatnim czasie, podzielił się swoim świątecznym zdjęciem w internecie. Opatrzył je bardzo poruszającym opisem, który miał skłonić obserwatorów do refleksji na temat swojego życia. Na koniec popularny prezenter złożył życzenia wszystkim swoim wielbicielom.

- Spójrzmy na siebie dziecięcym świeżym spojrzeniem. Odwołajmy się do tego, czego o sobie nie wiemy, i spytajmy ponownie - kim jesteśmy? Wysyłamy przesłanie pokoju do wszystkich polskich rodzin. Wielu budujących myśli w te święta, Kochani -  napisał pod swoim zdjęciem Krzysztof Ibisz.

Na fotografii widać dziennikarza w otoczeniu swoich najbliższych. Wśród osób obecnych na zdjęciu, szczególnie jedna przyciągnęła wzrok fanów mężczyzny.

Krzysztof Ibisz spędził święta w gronie bliskich. Towarzyszyła mu m.in. była żona

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tuż koło prezentera stoi jego była żona, Anna Nowak-Ibisz. Kobieta była drugą żoną mężczyzny, rozstali się po 4 latach małżeństwa. Wspólnie wychowują syna, Vincenta, który również jest obecny na zdjęciu. Byłe małżeństwo pozostaje w dobrych stosunkach. Niedawno całą rodziną kwestowali na rzecz ratowania zabytków na Cmentarzu Powązkowskim.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec dziecka wysyła nam 300 zł alimentów, chociaż sam zarabia fortunę. Mówi, że niedługo odbierze mi córkę
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Fani uwielbianego prezentera są zaskoczeni tym, że spędza on święta w towarzystwie swojej byłej żony. Jednak pod opublikowanym przez niego zdjęciem na Instagramie pojawiły się same przychylne komentarze. Wielbiciele podkreślają, że najważniejsze w czasie świąt jest spędzanie czasu w gronie swoich najbliższych.

- Bravo, Krzysiu. Rodzina jest najważniejsza, pamiętaj - napisał jeden z użytkowników sieci.

- Piękne rodzinne zdjęcie. Wszystkiego Najlepszego - dodał kolejny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News