Wielkie poruszenie, Ibisz pokazał się z panną młodą. Internauci dopatrzyli się jednego szczegółu

Wielkie poruszenie, Ibisz pokazał się z panną młodą. Internauci dopatrzyli się jednego szczegółu Źródło: Instagram.com krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz pokazał się w towarzystwie panny młodej, zaskakujące wideo obiegło sieć. Fani nie mogli uwierzyć w to, co widzą, popularny prezenter do tej pory zarzekał się, że nie ma zamiaru brać kolejnego ślubu. Czujni internauci szybko zauważyli pewien szczegół na intrygującym nagraniu.

Krzysztof Ibisz został nagrany w towarzystwie panny młodej, film wywołał ogromne poruszenie wśród fanów uwielbianego prezentera. Gwiazdor ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, od wielu lat pozostaje singlem i do tej pory przekonywał, że nie ma zamiaru po raz kolejny zmieniać stanu cywilnego.

Krzysztof Ibisz pokazał się z panną młodą, fani byli zaskoczeni

Krzysztof Ibisz ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i choć z drugą żoną, Anną Nowak-Ibisz wciąż pozostaje w wyjątkowo ciepłych stosunkach, dziennikarz od wielu lat jest zdeklarowanym singlem. Gwiazdor do tej pory obiecywał, że nie zamierza po raz kolejny stawać na ślubnym kobiercu, dlatego nagranie, które niedawno obiegło sieć, wywołało wielkie poruszenie wśród fanów prezentera.

Popularny dziennikarz opublikował w swoich mediach społecznościowych nowe nagranie, które od razu poruszyło fanów. Krzysztof Ibisz na wideo pokazał się w towarzystwie panny młodej i oświadczył, że zmienił zdanie co do kolejnego ślubu.

- Cześć, kochani. Mówiłem, że nigdy nie zrobię tego po raz trzeci, ale jednak... wszystko zależy od kobiety. Jak jest miłość, to jest szczęście i chęć na stabilizację. Ściskamy Was bardzo gorąco i również Wam życzymy szczęścia - powiedział Krzysztof Ibisz w swoim nagraniu na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Krzysztof Ibisz nie zdołał oszukać fanów, szybko odkryli prawdę

Fani byli zaskoczeni tym, co zobaczyli, jednak szybko zorientowali się, że to tylko żart. Okazało się, że kobieta w białej sukni jest już żoną innego gwiazdora. To Kajra, ukochana Sławomira, popularnego wokalisty disco-polo. Niedawno muzyczne małżeństwo ogłosiło, że pracuje nad nowym teledyskiem. Jak widać jedną z głównych ról w produkcji zagra właśnie Krzysztof Ibisz.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielka strata. Potwierdziły się doniesienia o Piotrze Fronczewskim

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

- Chcemy powrócić z mocnym uderzeniem, dlatego już w tym miesiącu na naszym kanale na YouTube będzie premiera nowej piosenki. Teledysk do niej nieźle narozrabia. Poświęcamy teraz dużo czasu na pracę nad nową płytą, więc jesienią, myślę, że w październiku, wydamy nowy krążek, który będzie zaskoczeniem dla wszystkich - powiedziała Kajra w rozmowie z dziennikarzami Fakt24.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Tysiące osób nie uniknie opłaty za czas kwarantanny. Sytuacja jest coraz trudniejsza, Polacy dostają przesyłki o wymownej treści
  4. 4-letni Jaś i jego tata zginęli w ułamku sekundy. Ogromna tragedia, mama chłopca jest zdruzgotana
  5. Mężczyzna poprosił Rydzyka o pomoc. Reakcja duchownego była bezwzględna, wielka szkoda
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News