Krzysztof Ibisz uratował życie jej syna. Słowa wzruszonej matki wyciskają łzy z oczu

Krzysztof Ibisz uratował życie jej syna. Słowa wzruszonej matki wyciskają łzy z oczu Źródło: YouTube / Lekko Nie Będzie

Krzysztof Ibisz w 2012 roku w Tatrach uratował życie dziecka. Wdzięczna matka po latach napisała wzruszający komentarz pod jedną z publikacji na temat dziennikarza. Zareagował na te słowa.

Krzysztof Ibisz w 2012 roku był z synem Maksymilianem na nartach w Białce Tatrzańskiej. W trakcie zjazdu ze stoku prezenter zauważył zwisającego z wyciągu chłopca. Dziecko zsunęło się z kanapy, a rodzice trzymali je za ręce 20 metrów nad ziemią. Ibisz natychmiastowo zjechał ze stoku i zaalarmował obsługę. Wysłuchano go i zatrzymano orczyk. Dzięki temu rodzicom udało się wciągnąć 9-latka na kanapę. Dziennikarz uratował mu życie.

Krzysztof Ibisz zachował się jak prawdziwy bohater

Pod artykułem portalu Wirtualna Polska na temat Krzysztofa Ibisza ukazał się zaskakujący komentarz. Pani Katarzyna, matka uratowanego chłopca, chciała jeszcze raz podziękować prezenterowi.

- Pan Krzysztof pomógł uratować mojego syna. Do końca życia będę mu za to wdzięczna. Nie mam ochoty występować w mediach, ale osobiście do mnie dzwonił po zdarzeniu na stoku parę lat temu. Na pewno on pamięta o kogo chodzi - napisała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodała także, że jej syn obecnie uczęszcza do jednego z najlepszych liceów w Krakowie, do którego było 14 kandydatów na jedno miejsce. Nastolatek bardzo się stara. Kobieta jest przekonana, że nigdy nie będzie wahać się biec innym z pomocą - Nawet w butach narciarskich, tak jak pan to zrobił, aby ratować moje dziecko - dodała. 

Dziennikarz jest poruszony

- Ci wszyscy ludzie, którzy nam wtedy pomogli, zasługują na wszystko, co najlepsze. Na naszym miejscu mógł być każdy z was. A to oznacza, że ci ludzie pomogliby każdemu z was, gdybyście potrzebowali pomocy - wyznała wzruszona matka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, kim naprawdę jest żona Krzysztofa Jackowskiego. Lepiej usiądźcie
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Portal WP skontaktował się z Krzysztofem Ibiszem i przekazał mu słowa, które napisała pani Katarzyna pod artykułem na jego temat. 

- Wzruszyłem się. Jest mi niezmiernie miło. Gratuluję wspaniałego syna. Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie - odpowiedział.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News